Farklı olmak ve dikkat çekmek çok kolay!

Kendi zevkinizin sahibi olun!

Kadın

Farklı olmak ve dikkat çekmek çok kolay! Güzel, şık, ilgi çekici ve farklı giyinmek her kadının arzusudur. En umursamıyorum diyen insanın bile aslında umurunda olan bir durumdur. Her şey o kadar çok tekrara dönmeye başladı ki, herkesin üzerinde aynı bluzu, aynı montu ya da kabanı, aynı ayakkabıyı görmekten sıkılmaya başladık. Moda bile olsa özellikle de zaten modaysa daha kolay sıkılıyoruz. İşte bu aşamada giyinmekten sıkılmamak için yeni yöntemler geliştirmemiz şart oluyor.

Yenilenmek, farklı olmak, dikkat çekmek artık çok kolay! Kendi zevkinizin modacısı olun. Aldığınız herhangi bir bluzun üzerine taşlar dizerek, başka bir bluzda olan ve artık kullanmadığınız armaları kesip yapıştırarak ya da bir ayakkabınıza renkli ojelerle desenler çizerek yani bir şekilde farkınızı ortaya koyun. Tasarıma hiç kimsenin itirazı olmaz ve tasarımlar daima ilgi çeker. Tek ihtiyacınız olan biraz hayal gücü ve bir parça da yaratıcılık. Gerisi çok kolay…

Kıyafetlerinizi değiştirebilir ve daha önce hiç kimsenin üzerinde görmediğiniz ve asla da görmeyeceğiniz kıyafetler, ayakkabı ve hatta çantalara sahip olabilirsiniz. Modada tasarımın değerini bilin. Şimdi biraz dolap kurcalamanın ve neler çıkarabileceğinizi düşünmenin tam zamanı. Unutmayın, moda dolabınızda saklı.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: