FASHION HAVANA BEACH

FASHION TV INTERNATİONAL EN İYİ MANKENİNİ BODRUM'DA SEÇİYOR !

Magazin

FASHION HAVANA BEACH Geçtiğimiz hafta muhteşem bir partiyle açılan, 2010 yazının en moda mekanı olacak olan FASHION HAVANA BEACH Club bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.
Fashion Tv'nin uluslararası mankenlik yarışması olan "Fashion TV Global Model Search " için 15 gün önce dünyanın çeşitli ülkelerinden Bodrum'a gelen 35 top model adayı, "EN İYİ" olduklarını göstermek için 9 Temmuz Cuma akşamı FashionHavanaBeach'te podyuma çıkacaklar. İvana Sert, Fashion Tv sahibi Michel Adams, moda yazarı Sibel Arna, Yıldız Mavitan, Togrul Bagirov gibi ünlü isimlerin içinde bulunduğu jürinin karşısına çıkacak olan modeller heyecan içinde yarışma gecesine hazırlanıyorlar.
Milano'da yaşayan ünlü modacı Rossi Barbarossa'nın Cashhimi çantalarınıda dahil ederek hazırladığı defile ile FASHION HAVANA BEACH Club ilk kez uluslararası bir güzellik yarışmasına ev sahipliği yapacaktır. Mekanın içinde dört bir yandan anında yayın yapacak olan Vestel LED TV'ler, Sibel Tüzün ve Alex'in mini konserleri geceye gelen konukları bekleyen sürprizlerden sadece birkaçı.Akdeniz cad.Yalı mah. 30 sk , Göltürkbükü, Bodrum, Türkiye
t: 0252 357 74 74 | f: 0252 357 77 66
e: [email protected] | w: www.fashionhavana.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: