Fashion Night Out'a Kiğılı dokunuşu!

Bu yıl dördüncüsü gerçekleşen modanın en büyük alışveriş partisi Fashion’s Night Out 17 Eylül 2014 Çarşamba günü İstanbul’da moda severler ile buluştu. FNO’ya katılan Abdullah Kiğılı markası ise, modanın en büyük alışveriş partisi Fashion’s Night Out’a DJ ve dans gösterileriyle İstinye Park Abdullah Kiğılı mağazasıyla katıldı.

Diğer Haberler

Fashion Night Out'a Kiğılı dokunuşu! Modanın en büyük alışveriş partisi Fashion's Night Out bu sene dördüncü kez İstanbul’da moda severler için gerçekleşti. 17 Eylül 2014 Çarşamba günü İstanbul’da üç bölgede gerçekleşen gece Bağdat Caddesi, Nişantaşı ve İstinye Park’ta moda severlere keyifli anlar yaşattı. Erkek giyimde şıklığın temsilcisi Abdullah Kiğılı’da İstinye Park’taki mağazasında yaptığı etkinliklerle alışverişin bu büyük partisinde yerini aldı.

Alışveriş ve eğlencenin buluştuğu geccede, geç saatlere kadar alışveriş yapmanın tadını çıkartırken Abdullah Kiğılı da mağazada sunduğu DJ ve dans gösterileriyle Fasion’s Night Out’un ruhunu tüm ziyaretçilerine hissettirdi. Vogue Türkiye tarafından organize edilen etkinlik bu yıl önceki yıllardan farklı olarak pop-art konseptiyle gerçekleşti. Etkinlik bünyesinde, kıyafetlerinde kaliteyi olduğu kadar farklı tasarımları da arayan erkekler için tasarlanan Abdullah Kiğılı koleksiyonu, bu geceye özel indirimleriyle dikkat çekti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: