Fashion TV jüri üyeleri davette

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Girne’de ve Eylül’de Panama'da yapılacak Fashion Tv Dünya Modellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek adayların belirlendiği Billionaire Club’da düzenlenen final geccesi öncesi Fashion Tv, yarışmanın jüri üyeleri ve diğer seçkin davetlilerini Palmarina Bodrum’daki İtalyan restaurant Cipriani’de ağırladı.

Diğer Haberler

Fashion TV jüri üyeleri davette Geçtiğimiz akşam Palmarina Bodrum Billionaire Club’da bu yıl ilki düzenlenen ve Türkiye'nin en iyi 'Miss and Mr Fashion'ının seçildiği final yarışması öncesi, yarışmanın değerli jüri üyeleri ve diğer seçkin konuklar Cipriani’de kendileri onuruna verilen yemekte bir araya geldi.

Fashion TV Türkiye Temsilcisi Enis Onat; içlerinde ünlü modacı Cemil İpekçi, Türk sinemasının duayenlerinden Salih Güney, yılların eskitemediği popüler sanatçı Sibel Tüzün, podyumların bir dönem en aranılan mankenlerinden olan şarkıcı Tuğba Özay ve Can Tanrıyar gibi isimlerin yer aldığı değerli konuklarını, Cipriani’nin Palmarina Bodrum’daki nefis lezzetleri ve denize karşı eşsiz manzarası eşliğinde ağırladı. Hoşca vakit geçiren konuklar davet öncesi basına renkli görüntüler verdi.


Bunlarda ilginizi çekebilir: