Fatih Aksoy'dan Cansu Dere açıklaması!

MED Yapım’ın sahibi Fatih Aksoy ile oyuncu Cansu Dere önceki akşam Kuruçeşme’de bir otelin restaurantında baş başa yemek yerken görüntülenmişti. Çıkan haberlere, Fatih Aksoy'dan açıklama geldi.

Magazin

Fatih Aksoy'dan Cansu Dere açıklaması! Bir dönem Star Tv'de yayınlanan ve büyük beğeni toplayan 'Anne' dizisinde birlikte çalışan Fatih Aksoy ve Cansu Dere, geçtiğimiz akşam Boğaz'a karşı baş başa yemek yerken objektiflere yakalanmıştı.

Ayşegül Aksoy ile 12 yıllık evliliğinden 2 çocuk sahibi olan Fatih Aksoy, çıkan haberler hakkında açıklama yaptı. İşte Fatih Aksoy'un o açıklaması: "4 Haziran pazartesi günü Cansu Dere, menajeri Ebru Toparlı ve ben Kuruçeşme’de bir lokantada akşam saat 19.00 ile 22.00 arasında 3 kişilik bir iş yemeği yedik. Cansu Dere’ye önümüzdeki sezon yapacağımız, orijinal adı Oasis olan dizide oynamasını teklif ettim. Geçtiğimiz sezon Anne dizisinde birlikte çalıştığım ve önümüzdeki sezon da çalışmak istediğimiz bir oyuncu ve menajeriyle yediğim bir iş yemeğinden bu haberlerin çıkması gerçekten çok garip."

"Gazeteci arkadaşlarım ne yazık ki gazeteci olmayan ve herhangi bir etik değer taşımayan birinin kurduğu bir tuzağa düştüler. O yemek başbaşa değil 3 kişi tarafından yendi ve o gün orada bulunan herkes, o fotoğrafı çeken dahil bunun böyle olduğunu gördü. Ebru Toparlı’nın masadan kalktığı bir anda fotoğraf çekip basına servis eden hasta zihniyete söyleyecek bişey bulamıyorum. Bir an önce tedavi olmasını öneriyorum. Medya kuruluşları için günümüzün tuzağı da bu. Gazeteci arkadaşlarımızın kendilerine ulaşan fotoğrafları haberleştirme konusunda daha dikkatli olmalarını dilemekten başka bir şey gelmiyor elimden. Saygılarımla..."

Fatih Aksoy:

Fatih Aksoy: "Çapkınlık böyle mi yapılır?"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: