Fatih dizisinden yeni fragman rüzgar gibi esti!

Fatih Sultan Mehmet'in hayatını konu alan Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin ikinci fragmanı yayınlandı. Fragmanda Çetin Tekindor ve Gürkan Uygun da görünüyor.

Dizi Galeri

Fatih dizisinden yeni fragman rüzgar gibi esti! Kanal D'nin büyük bir yatırım yaptığı ve merakla beklenen yeni dizisi Mehmed: Bir Cihan Fatihi 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Daha önce ocak ayında ekrana geleceği açıklanan Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisi ne zaman başlayacak sorusu fragmanın ardından sorulmaya başlandı.

Kanal D'nin resmi sitesine baktığımız zaman Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin henüz başlama tarihinin belli olmadığını görüyoruz.

Kenan İmirzalıoğlu'nun partnerinin kim olacağı merak konusu olmuştu. Selin Demiratar ile anlaşan ekip daha sonra oyuncuyla yollarını ayırmıştı. Selin Demiratar'ın yerine ise Fi dizisinden de tanıdığımız bir isim kadroya dahil oldu.

Kenan İmirzalıoğlu ile Büşra Develi, Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde başrol oynayacak. Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinin 2. fragmanı Youtube'da trend videolar listesinde 28. sırada yer alıyor.

İşte 2. Fragman:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: