Fatih Erkoç zor günleri atlattı!

Altı aylık tedavi sonucunda lenfomayı yenen ve sağlığına kavuşan ünlü sanatçı Fatih Erkoç, bu yolda en güçlü motivasyonunun müzik olduğunu söyledi.

Magazin

Fatih Erkoç zor günleri atlattı! Ünlü sanatçı Fatih Erkoç, altı aylık tedavi sonucunda lenfomayı yendi, sağlığına kavuştu. Sanatçı, bu yolda en güçlü motivasyonunun müzik olduğunu söyledi.

Bodrum konserleri başladı
Geçen yıl lenfoma teşhisi konan Fatih Erkoç, eski günlerine döndü. Sanatçı, Pazar ve Pazartesi günleri Bodrum’da sahneye çıkmaya başladı. Önceki gün Bodrum'da bir mekanda sahne alan Erkoç, hastalığıyla ilgili şunları söyledi:

Hastalığın kitabını yazdım
“Kemoterapi aldığım zamanlarda bile konser iptal etmedim. Çünkü müziğin bana ilaç gibi geldiğini düşündüm. Eşimin dirayetli davranışından ilham aldığım 13-15 şarkı yaptım. Kışa albüm çıkacak. Bir de rahatsızlığımı anlattığım kitap yazdım.”

Saçlar uzadı
Kemoterapi sırasında dökülen saçlarının uzadığı görülen Fatih Erkoç, “Artık sadece altı ayda bir kontrole gidiyorum, o kadar” dedi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: