Fatih Erkoç'tan sevindirici haber!

Bodrum'da düzenlenen yelken yarışlarının ödül törenine katılan sanatçı Fatih Erkoç, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Yaşam

Fatih Erkoç'tan sevindirici haber! 6 ay boyunca gördüğü lenf kanseri tedavisi sonrası sağlık durumunun çok iyi olduğunu söyledi.

Geçen yıl Temmuz ayında yakalandığı lenf kanseri nedeniyle 6 ay kemoterapi gören 63 yaşındaki Fatih Erkoç, Bodrum'da ortaya çıktı. Pazar günü düzenlenen yelken yarışmaları ödül törenine katılan ve yelkencilere ödüllerini veren Erkoç'un neşeli hali dikkat çekti.


Yelkencilerle fotoğraf çektiren Erkoç "Tedavi süresince zorlu sıkıntılı bir süreçten geçtim. Bu süreçte moral çok önemli. Eşim de sağ olsun bana her türlü moral desteğini verdi. Bir an olsun yanımdan ayrılmadı. Şu anda tekrar sağlığıma kavuştum. 15 Mayıs'tan itibaren bir marina'da sahneye çıkıp hayranlarımla birlikte olacağım. Yaz boyunca Bodrum'dayım. Allah'ım bana bugünleri gösterdi, şükürler olsun" dedi.


Kaynak:DHA
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: