"Fatih Harbiye" oyuncularından kutlama!

Show TV’ye transfer olan Fatih Harbiye oyuncuları, ilk kez yeni kanallarında ekrana gelen dizilerinin 16. bölümünü hep birlikte izleyerek kutladılar.

Magazin

"Fatih Harbiye" oyuncularından kutlama! Beyoğlu'nda düzenlenen yemeğe Show TV Genel Müdürü Semih Kaya, Koliba Film’in sahibi Ata Türkoğlu, yönetmen Sadullah Çelen’in yanı sıra dizinin oyuncuları Kadir Doğulu, Neslihan Atagül, Yunus Emre Yıldırımer, Dilara Öztunç, Başak Parlak, Itır Esen ve tüm yapım ekibi katıldı.


Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından birisine transfer oldukları için mutlu olduklarını söyleyen Kadir Doğulu, “Bugün ilk kez yeni kanalımızda dizimizi izledik ve ilk bölümü izliyormuşçasına ben büyük heyecan duydum. Yeni kanalımızda da dizimizin aynı gün ve aynı saatte yayınlanıyor olması bizim için avantaj. Dizimiz zaten izleyenler tarafından saygı gördü ve sevildi o yüzden bu sevginin katlanarak artacağına inanıyorum” dedi.


Eksi dokuz derecede romantizm

Dizinin 16. Bölümünde dizinin fanları tarafından en çok konuşulan sahnelerden birisi de Macit ve Neriman’ın karlar altında Sezen Aksu’nun dillerden düşmeyen ünlü bestesi “Ben Sende Tutuklu Kaldım” şarkısı eşliğinde dans etmesiydi. Bu sahnenin de çok zor şartlar altında çekildiğini belirten Kadir Doğulu “Çekimlere 06.30 gibi başladık ve gece saatlerinde eksi dokuz dereceye kadar düşen soğukta 02.00 gibi çekimleri tamamladık. Ama sahnenin heyecanı ve neredeyse sürekli dinlediğimiz Sezen Aksu’nun o müthiş şarkısı içimizi ısıttı. O yüzden ne yorgunluk ne soğuk hiçbir şey etkilemedi bizi umarım enerjimiz istediğimiz gibi seyircilere de geçer” açıklamasını yaptı.


“İddia ediyorum ben Macit’ten daha romantiğim”

Macit’in romantik birisi olduğunu ama kendisinin Macit’ten daha romantik olduğunu sözlerine ekleyen yakışıklı oyuncu “Ben iddia ediyorum Kadir, Macit’ten daha romantik. Sürpriz yapmayı şaşırtmayı çok severim, beklemediği anda beklemediği zamanda hiç maddiyatla alakalı olmadan tamamen düşünceye fikre dayalı, sevdiği, hoşlandığı ya da riske girerek seveceğine inandığım şeyleri önüne sunmayı, göstermeyi yapmayı çok seviyorum. Ama şunu yapıyorum demek istemiyorum o da bana kalsın” dedi.

Dizinin başrol oyuncularından Neslihan Atagül ise Fatih Harbiye izleyicilerini bundan sonra çok daha heyecanlı olayların beklediğini belirterek “Fatih Harbiye fanları daha mutlu olacaklar çünkü Neriman Macit aşkını daha fazla görecekler. Seyircilerimiz zaten dizimizi ve bizleri çok sevdiler yine aynı gün ve aynı saatte bu defa Show TV’de olacağız. Onlar adreslerini biliyorlar zaten” şeklinde konuştu.

“Ben zekaya bakıyorum”

Dizinin çok konuşulan karda romantizm sahneleriyle ilgili olarak “Benim için romantizm mum ışığı, çiçek falan değil. Bence daha farklı şeyler olmalı” diyen Atagül “Öyle bir şey söyler, öyle bir şey düşünür ki o benim için dünyanın en romantik insanı olur. Ben zekaya bakıyorum” dedi.

magazinel

Bunlarda ilginizi çekebilir: