FATİH HOCA DUYMASIN!

A Milli Takım futbolcuları soluğu Reına'da aldı.

Magazin

FATİH HOCA DUYMASIN!  2008 Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan A Milli Takım kadrosunda yer alan futbolculardan bazıları Antalya'daki ilk kampın sona ermesi ile birlikte soluğu İstanbul geccelerinde aldı.

İngiltere'de top koşturan ve uzun zamandır İstanbul geccelerine hasret kalan Tuncay Şanlı (Middlesbrough) ve Emre Belezoğlu (New Castle United) ilk kampın bitimini fırsat bilerek ünlü gecce kulübü Reina'da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiler. İkiliye, mekana daha sonra gelen Arda Turan ve Emre Aşık da katıldı. Emre Belezoğlu'nun aracıyla gelen Tuncay Şanlı gecce bitiminde görüntülenmemek için mekanı garaj kapısından terk etti.

Geccede en dikkat çeken isim ise Galatasaraylı futbolcu Arda Turan oldu. Açılışı yapılan Sortie ile futbolcu ağabeylerinin olduğu Reina arasında mekik dokuyan Arda, patlayan flaşlara aldırış etmediği gibi poz vermeyi de ihmal etmedi.

Arda ayrıca "Beni çekiyorsunuz, içeride kimler var kimler onları da çekmeyi unutmayın" dedi. Geccede eğlenenler arasında Orhan Ak, Aykut Erçetin ve Önder Turacı da bulunuyordu.

İ.Şahin-Habertürk
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: