FATİH KIRAL MOBİLYA GÜNEYE YATIRIM YAPIYOR

Turizmin cenneti olarak bilinen Antalya bugünlerde önemli atılımlarla çok konuşuluyor. Mobilya sektörüne yön veren ve 32 yıl boyunca çizgisinden ödün vermeden kalite, zerafet ve aseleti birlikte sunmayı başaran Fatih Kıral Mobilya, Aspendos ve Lara’daki iki önemli mağazasını açtı.

Magazin

FATİH KIRAL MOBİLYA GÜNEYE YATIRIM YAPIYOR Aspendos Bulvarı’ndaki mağazasında özel tasarımları, yeni koleksiyonlarını müşterileriyle buluştururken Lara’daki Kids By Fatih Kıral mağazasıyla da genç, çocuk ve bebekler özel tasarımlar sunuyor. 1985 yılından itibaren en önemli İtalyan markalarını müşterileriyle buluşturan Fatih Kıral Antalya’daki en büyük yatırımını yaparken ekibini de büyütüyor. Yıllardır tecrübesiyle pr konusunda uzmanlaşan, bir marka olan Işıl Tan’ı Bölge Müdürü olarak atayan marka, profesyonel yeni kadrosuna güveniyor.

Markanın sahibi ve yaratıcılarından olan Fatih Kıral’ın çok önem verdiği Antalya Bölgesi’ne ziyaretleri sık sık devam ederken, Antalya, çevre il ve ilçelere profesyonel ekiple ve geniş ürün yelpazesi ile farklı bir hizmet anlayışı benimsenecek.

‘’Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon’’ Özel projeler ve her türlü mekan tasarımı için yurt içi ve yurt dışındaki müşterilere mimarlık ekibiyle de konut ve ofis başta olmak üzere; oteller için tasarım ve uygulama hizmeti veriyor.

Kids By Fatih Kıral ise Lara’daki mağazasında gençlerin, çocukların, bebek bekleyen anne ve babaların hayallerini gerçekleştirmeyi hedefliyor. Marka çocuklar için yaratacağı mekanlarda şıklık ve ışıltı kadar fonksiyonelliği de ön planda tutuyor. Kids by Fatih Kıral mağazaları genç, çocuk ve bebek odalarına ilişkin koleksiyon ve aksesuarlarıyla bu anlamda tüm ihtiyaçlara şık çözümler sunuyor; rüya gibi odalar yaratırken, tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: