Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde mucize

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Avrupa-Anadolu yakası geçişinde 35-40 yaşlarında olduğu bildirilen bir erkeğin intihar girişimi yüzünden kilitlendi.

Yaşam

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde mucize MUCİZE KURTULUŞ: FSM'DEN ATLADI ÖLMEDİ, O ANLAR DHA KAMERASINA BÖYLE YANSIDI

Video yüklenemedi...
Zeki GÜNAL/İSTANBUL, (DHA) Fatih Sultan Mehmet Köprüsü korkuluklarına çıkan kamyon şoförü Orhan Eryiğit, tüm ikna çabalarına rağmen kendini boğaza bıraktı. Denize çakılan Eryiğit köprü altında bekleyen deniz polisinin botuna alındı. Yaşadığı belirlenen Orhan Eryiğit ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü Ankara istikametinde kamyonunu durduran 37 yaşındaki Orhan Eryiğit (37) korkuluklara çıktı. İntihar girişiminde bulunan Eryiğit'i ikna etmek için polis ekipleri seferber oldu. Bu sırada yoldan geçmekte olan bir bir kadın psikolog da aracını köprü üzerinde durdurarak kamyon şoförlüğü yaptığı öğrenilen Orhan Eryiğit'i ikna etmeye çalıştı. Eryiğit'i ikna çabaları sırasında FSM'de trafik yoğunluğu yaşandı.

MUCİZE GERÇEKLEŞTİ

Yaklaşık 45 dakika süren çabalar sonuç vermedi. Eryiğit, korkuluklara tutunarak vücudunu aşağıya bıraktı. Polisler hemen Orhan Eryiğit'in elinden tuttu. Ancak Eryiğit polislerin ellerinden kayarak Boğaz'a düştü. Denize çakılan Eryiğit, köprü altında bekleyen deniz polisinin botuna alındı. Yaşadığı belirlenen Orhan Eryiğit, önce kıyıya çıkarıldı. Eryiğit daha sonra gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Orhan Eryiğit'in eşinden boşandığı için psikolojik sorunlarının olduğu öne sürüldü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: