Fatih Terim'den ince mesajlar

Aslan'ın teknik patronu Terim, Antalya galibiyetinin ardından Burak Yılmaz'dan Drogba'ya, Melo'ya verilen cezadan Schalke'nin son durumuna kadar önemli mesajlar gönderdi. İşte hocanın öne çıkan sözleri...

Diğer Haberler

Fatih Terim'den ince mesajlar - Çok iyi oynadı oyuncularım. Çok iyi mücadele ettiler, zaman zaman yüksek tempo, zaman zaman bu tempoyu düşürdüler. Hiçbir zaman oyunun kontrolünü kaybetmediler.

- Taraftarımız baştan sona kadar, hem stadı doldurdular hem de takımlarının yanındaydılar. Hiç küfür olmadan, tamamen oyuna konsantre. Onların bu katkısı çok önemliydi.

- Düşüncemizden, felsefemizden hiç feragat etmedik. Sneijder biraz daha geride, zaman zaman ileride, 3 puan alması gereken bir takım gibiydik.

- Dün Münih’teydim. Sabaha karşı geldim. Schalke’nin 5-6 oyuncusu eksikti. Şampiyonlar Ligi’ndeki Schalke böyle olmayacaktır.

- Sabri zaman zaman üzülmüştür, kırılmıştır. Ama çalışanın hakkını benden önce Allah veriyor zaten. Biz de vesile oluyoruz. Bugün sahanın en iyisiydi. Onu 17-18 yaşında oynattığım için gurur duyuyorum.

- 26 tane Aslan var demiştim. Burak da bugün Aslan oldu. Burak’a ilk günden beri bir şeyler söylüyorum. İleride baskıyı başlatan, yürümeyen Burak, işte bu Burak. Çok sevindim onun adına.

- 4 santrforumuz varken Burak’ı istedim. Bazen bazı oyuncuların anlama şekli budur. Bizim mesajlarımız açık ve net. Bugünkü Burak olursa problem yok. Aferin ona. 2 maç rötarlı oldu ama onları kapatırız.

- Burak sağda da oynar, solda da oynar. Drogba’yla da oynar. İki tane formda, önemli oyuncu. Arkadan Umut ve Elmander var. İkisini çıkarır, ikisini koyarız. Sneijder başka mevkide oynar, ama oynar! Oyuncular formda olsun, sıkıntı bizde.

- Melo’nun maç eksiğini kime sormak lazım acaba, bana mı? Schalke’den 3 gün önce bitiyor cezası. Yapılmış bir suç varsa bu kimseyi ilgilendirmez. Daha da fazla olsun, ama gerekçesi de çok hoş, hâlâ da çözmüş değilim. Komedidir, gidiyor bakalım. Gerekçe çok enteresan. ‘Yok böyle bir şey ama suçsuzluğunu ispat et’ der gibi. Genel olarak olayları kulübün ve bizlerin yakından takip ettiğini herkesin bilmesini isterim.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: