FATİH TERİM'İN KIZI BUSE'YE ŞOK SUÇLAMA!

Ünlü teknik adam Fatih Terim'in tasarımcı kızı Buse Terim’in Bodrum’da bir mekânda dayak yediği dün twitter’da konuşuldu. Dayak olayının diğer kahramanı S.Ç. ise, “Bir sürü erkeği üzerime saldırttı. Darp raporu aldım” dedi

Magazin

FATİH TERİM'İN KIZI BUSE'YE ŞOK SUÇLAMA! Fatih Terim’in tasarımcı kızı Buse Terim’in Bodrum’un ünlü mekanı Ship A Hoy’un tuvaletinde geçen cumartesi geccesi dayak yediği iddia edildi.. İddiaya göre tuvalet kuyruğunda tartıştığı sarışın bir kız Terim’e önce tokat attı, ardından da çantasıyla yüzüne vurdu. Terim ağlayınca da yardımına Emre Belözoğlu’nun yeğeni Volkan Bahçekapılı yetişti ve arkadaşlarıyla genç kızı hırpaladı. Bunun üzerine genç kız kanlar içinde jandarmaya gidip şikâyetçi oldu.

Dün twitter’da da çok konuşulan olayda Terim’i İrem Güler isimli genç kızın dövdüğü söylentisi yayıldı. Ancak olayda adı geçen Güler, "Buse Terim'e tuvalette tokat atan kişi ben değilim. Arkadaşım o kişinin arkadaşları tarafından darp edildi. Biz tartıştığımız kişinin Buse Terim olduğunu Jandarma’da öğrendik. Tuvalette Buse Terim’e çarptı diye arkadaşımın üzerine 6 erkeği saldırttı. Erkekler locanın ortasında genç bir kadını aralarına alıp dövdüler" dedi.

Buse Terim’le tartışan genç kızın ise bir petrol firmasında çalışan 27 yaşındaki S.Ç. olduğu öğrenildi. Olay sonrası jandarmaya giderek Buse Terim ve erkek arkadaşlarından şikâyetçi olan S.Ç. ise asıl kendisinin darp edildiğini belirtti.

Şikâyetini geri alması için Terim cephesinden tehdit aldığını ve kamera görüntülerinin silindiğini öne süren S.Ç. 6 erkeğin saldırısına uğradığını söyleyerek, “Devlet Hastanesi’nden darp raporu aldım. Gözüme kan oturdu, bacağım ve kolum kesildi. Kesiklerime dikiş atıldı” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: