Fatih Ürek 'karakteri sıfır' dedi, Demet Akalın cevap verdi

Şarkıcı Fatih Ürek, sosyal medyada sunucu Saba Tümer'in canlı yayınına katıldı. Meslektaşı Demet Akalın'la ilgili konuşan Ürek, ipleri tamamen kopardı. Ünlü popçudan yanıt gecikmedi.

Magazin

Fatih Ürek 'karakteri sıfır' dedi, Demet Akalın cevap verdi Saba Tümer'in Instagram'dan yaptığı canlı yayına katılan Fatih Ürek, eski dostu Demet Akalın için zehir zemberek sözler söylemişti. Ürek, “Beraber olduğumuz insanları 'hırsız' diye sosyal medyada yaydın. Sıfıra sıfır karakter bir insan. Demet Akalın benim için bitmiştir. Yaptıkları şeyler karaktersizliğin sonudur” ifadelerini kullanmıştı.

Fatih Ürek: “Demet Akalın benim için bitmiştir!”

Fatih Ürek: “Demet Akalın benim için bitmiştir!”Demet Akalın'dan cevap gecikmedi. Kızı Hira’nın bir fotoğrafını paylaşan popçu, “Rabbim tüm evlatlarımızı korusun” notunu düştü. ‘Maşallah ona’ diyen bir takipçisine Akalın, “Bu sübyana beddua eden bana 'sıfır karakter' demiş! Vah ki ne vah! Kimlere neler dediğini söyleyeyim bari ben de” diyerek, Fatih Ürek’i üstü kapalı bir şekilde tehdit etti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: