Fatih Ürek: Müzik piyasasının ağasıyım!

Fatih Ürek, Whitefest 2015 gençlik festivalinin ikinci etabında dün gecce verdiği konserde binlerce üniversiteliye göbek attırdı.

Kültür-Sanat

Fatih Ürek: Müzik piyasasının ağasıyım! Fatih Ürek; müzik, eğlence ve kar tutkunu gençleri 25-29 Ocak ve 8-12 Şubat tarihlerinde Uludağda ağırlayan Türkiye'nin en büyük kış ve gençlik festivali Whitefest 2015 sahnesinde konser verdi..

Enerjik performansı ve sahnede yaptığı esprilerle herkesin yüzünü güldüren Fatih Ürek, söylediği İbrahim Tatlıses şarkılarıyla da büyük alkış aldı.

Kral Pop Radyo Medya Sponsorluğunda gerçekleşen Whitefest 2015 te sahne öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan Fatih Ürek "Uludağ'ın Messisi" yakıştırmasını kendisinin ifadesi olmadığını bu sıfatı hayranlarının bulduğunu söyledi. Beni benden başka kimse yıkamaz diyen ve 30 yıllık deneyimi ile müzik piyasasının ağası olduğunu dile getiren Fatih Ürek, üniversiteli gençlerle biraraya gelmenin kendisi için ayrı bir mutluluk olduğunu da sözlerine ekledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: