Fatih Ürek Petek Dinçöz'e sordu!

Fatih Ürek, önceki gecce kendisini dinlemeye gelen Petek Dinçöz'e sordu..

Diğer Haberler

Fatih Ürek Petek Dinçöz'e sordu! ''Hayırdır aşk mı var? Sen gecceleri çıkmazdın çünkü''

Ünlü sanatçı Fatih Ürek önceki gecce bir kez daha Sahne İstanbul'da sahne aldı. Otoriteler tarafından Avrupa'nın en iyi gecce kulübü olarak gösterilen Sahne İstanbul önceki gecce yine yaklaşık 700 konuğu ağırladı.

Hem Etiler'in hem Uludağ'ın kralıyım!

‘300-500’ adlı şarkısı ile sahneye çıkan Fatih Ürek birbirinden hareketli parçalarıyla 3 saati aşkın süre sahnede kaldı.

Gecceye katılanlar arasında ünlü şarkıcı Petek Dinçöz de vardı.


Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Fatih Ürek; "3 hafta Uludağ’da üniversite festivallerindeyim. Uludağ'ı dolduran tek sanatçıyım. Dağda hiç kimse 2’den fazla konser vermedi. Ben 3 konser veriyorum ve hepsi tıklım tıklım olacak. Biletlerin hepsi tükenmiş. Artık sadece Etiler’in değil, Uludağ'ın da kralıyım." dedi.

Ardından sahneye çıkan Ürek, konuklar arasında Petek Dinçöz'ü görünce; "Sen hiç geccelere çıkmazdın. Hayırdır, yoksa bir aşk falan mı var?" Diye sordu. Dinçöz ise; "Yok yahu ne aşkı. Bugün arkadaşımızın doğum gününü kutlamaya geldik" diye yanıt verdi.

Sahnede seyircilere takılan ve espriler yapan Ürek, hem kendi bol bol attı, hem de seyircilere göbek attırdı.

Yeni single’ındaki ‘Bak Güzele’ adlı şarkıyı da okuyan Fatih Ürek, yoğun istek üzerine çok sevilen ‘Hadi Hadi’ isimli şarkıyı 2 kere söyledi. Sanatçı, bazı konukların yoğun isteği üzerine ‘Firuze’ isimli sevilen şarkıyı da söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: