Fatmagül Fakı: Saçlarımın yarısını adada bıraktım!

‘Survivor Ünlüler-Gönüllüler’ yarışmasında iki ay boyunca adada kalmayı başaran ve Adriana Lima’ya benzerliğiyle dikkat çeken Fatmagül Fakı, sunuculuğa adım attı.

Magazin

Fatmagül Fakı: Saçlarımın yarısını adada bıraktım! Star TV’de yayınlanan StarLife’ı canlı olarak sunmaya başlayan Fakı, “Deneyimli bir ekiple bomba gibi bir program yapıyoruz” diyor. İşi gereği artık magazin programlarını takip edeceğini belirten Fakı, ilerleyen zamanlarda konuk alabileceği bir program yapmak istiyor.

* Survivor yarışmasına nasıl hazırlandınız?
Açlık konusunda deneyimliydim çünkü az ve sık yiyenlerdenim. Son zamanlarda yürüyüşe ve sabah koşularına ağırlık verdim ama ciddi disiplin gerektiren bir şekilde hazırlanıp gitmedim.

* Yarışmaya katılmaya nasıl karar verdiniz?
Sıkı bir Survivor izleyicisiydim. Adaya gidip o deneyimi yaşamak istedim. Şansıma güvenip başvurdum. Kısa süre sonra başvuruma olumlu yanıt geldi. Ofise görüşmeye gittim ve ardından kendimi adada buldum.

Röportajın devamı için tıklayınız...
Foto Galeri
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: