FATMAGÜL GEÇMİŞİN İZLERİNİ SİLİYOR!

Perşembe günlerinin merakla beklenen dizisi 'Fatmagül'ün Suçu Ne?'de olaylar giderek içinden çıkılmaz bir hal alıyor..

Magazin

FATMAGÜL GEÇMİŞİN İZLERİNİ SİLİYOR! Final için geri sayıma başlayan “Fatmagül'ün Suçu Ne?”de; Mustafa’dan gelen mektupla ilgili duygularını Kerim’le paylaşan Fatmagül, geçmişine ait her şeyi bir kenara bırakıyor ve yeni bir hayata başladığını ispat ediyor.

Hikayesinde sona gelinen “Fatmagül'ün Suçu Ne?”de, taşlar yerine oturmaya devam ediyor. Fatmagül'ün geçmişine ait her şeyi bir kenara bırakacağı bu bölümde olaylar şöyle gelişiyor: Mustafa ölürken bile masum değildir ve Fatmagül'le Kerim arasına hayat boyunca taşıyacakları bir vicdan azabı bırakmak ister. Fakat ne Fatmagül ne Kerim kendini suçlu hisseder. Gelen mektupla ilgili duygularını Kerim’le paylaşan Fatmagül, geçmişine ait her şeyi bir kenara bırakarak, yeni bir hayata başladığını ispat eder.

Yeni evli çiftin evine yapılan ilk ziyaret, bambaşka bir krizin ortasında gerçekleşir. Mukaddes için, yaptığı kötülüklerin hesabını verme zamanı gelir. Bu olayın ardından Rahmi, ailesi adına ilk kez bir karar alır ve uygulamaya koyar.

Kerim’in hala kendisine dair şüpheleri olduğunu öğrenen Fatmagül, öğrendiklerini kabullenmeye çalışır. Artık geçmişlerine dair hiçbir şeyin aralarına girmesine izin vermeyecektir. Öte yandan, günler sonra Gül Mutfağı’na dönen Fatmagül’ü bir sürpriz daha beklemektedir. Asu kucağında bebeğiyle Fatmagül’e veda etmeye gelmiştir...

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: