FATMAGÜL, KERİM'İN NEDEN GİTİĞİNİ ÖĞRENECEK Mİ?

Kerim’in gidişiyle, Fatmagül’le Kerim arasında açılan mesafeleri kapatmak için Ebe Nine sürprizlerle dolu güzel bir yol bulur..

Magazin

FATMAGÜL, KERİM'İN NEDEN GİTİĞİNİ ÖĞRENECEK Mİ? Mukaddes'in oynadığı oyun Kerim'le Fatmagül'ün arasını açıyor. Fatmagül’le ilgili korkularıyla bir kez daha yüzleşmek zorunda kalan Kerim her şeyi bırakarak babasının yanına Bodrum’a gidiyor Fatmagül'le Kerim arasında esen soğuk rüzgarların damga vuracağı “Fatmagül'ün Suçu Ne?”de; Kerim’in düğün öncesinde her şeyi bırakarak babasının yanına Bodrum’a gitmesi, Fatmagül’ü çok huzursuz eder.

Fatmagül, Kerim’in gidişinin altında yatan sebebi öğrenmek için her yola başvururken, Mukaddes de oynadığı oyunun daha kötü sonuçlara yol açacağından korkmaktadır. Kerim’in gitmesiyle, yeni evle ilgili hazırlıkları tamamlamak da Rahmi’ye düşer. Ancak yeni komşularının kim olduğunu öğrenen mahallelinin tavrı, Fatmagül’ü orada da zor günlerin beklediğini ilk andan belli eder. Yurtdışında kaçak hayatlarına zor şartlar altında devam eden Selim ve Erdoğan’ın arası, Ayçe’nin Selim’le yakınlaşmasından sonra açılır. Erdoğan için kötü başlayan gece, bütün kaçış planlarının tehlikeye gireceği bir olayla son bulur. Diğer tarafta Yaşaranlar cephesinde tüm ipleri eline alan Lale’nin esrarengiz hayatı, Perihan’ın da dikkatini çeker. Soru işaretleri çoğalmaya başladıkça, Lale’nin sır perdesi de yavaş yavaş aralanmaya başlar. Kerim, Fatmagül’le ilgili korkularıyla yüzleşmeye çalışırken, yıllardan sonra ilk kez Fahrettin’le de gerçek bir baba-oğul ilişkisi kurar.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: