FATMAGÜL'Ü 'GİYDİRME' OYUNU DA ÇIKTI!

Kanal D'de izlenme rekorları kıran 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' adlı dizinin başrol oyuncusu Beren Saat, bilgisayar oyununa dönüştürüldü!

Magazin

FATMAGÜL'Ü 'GİYDİRME' OYUNU DA ÇIKTI! Son dönemin popüler sinema oyuncusu Beren Saat'in çizgi karakteri, oyunda çeşitli elbiselerle giydiriliyor.

Bir oyun sitesinde Beren Saat'in fotoğrafı ve ismiyle açılan oyunda, bir gardıropta sunulan elbise, ayakkabı, peruklar ve takılar ile iç çamaşırlı Beren Saat karakteri giydiriliyor.

Bugüne kadar 705 bin 922 kişi Saat'i sanal ortamda giydirdiği 'Fatmagül'ün Suçu Ne Giydirme Oyunu' adlı oyun, 'En çok oynananlar' bölümünün de ilk sırasında yer alıyor.

Beren Saat ile Engin Akyürek'in başrolünü paylaştığı dizi, dört erkeğin tecavüzüne uğrayan ve tecavüzcülerinden biriyle evlenmek zorunda bırakılan Fatmagül'den yola çıkarak, başkalarının yön verdiği hayatları yaşamak zorunda bırakılan iki gencin hikayesini konu alıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: