FATMAGÜL'ÜN DÜĞÜNÜNE GÖLGE Mİ DÜŞECEK?

İki sezonluk ekran macerasında sona yaklaşan “Fatmagül'ün Suçu Ne?”de, merakla beklenen düğün bu hafta yapılıyor

Magazin

FATMAGÜL'ÜN DÜĞÜNÜNE GÖLGE Mİ DÜŞECEK? İşte bu haftaki bölümde yaşanacaklar;

Fatmagül ve Kerim'in aylardır heyecanla bekledikleri düğünleri, büyük bir coşkuyla başlar. Fahrettin ve Kadir ise Mustafa'nın tuttuğu adamın bulunamamış olmasından ötürü, korkulu bir bekleyiş içindedir. Bu sırada, Sami ile Asu, adamı teşhis etmek için düğüne yetişmeye çalışırlar.

Mustafa'nın Kerim'i öldürmesi için tuttuğu adam ise, tüm güvenlik önlemlerine rağmen Kadirlerin evinin bahçesine sızmayı başarır. Öte yandan Kadirlerin başvurusu üzerine ifadesi alınan Mustafa, hakkındaki bütün suçlamaları inkar etme yolunu seçer.

Etraflarındaki büyük tehlikeden habersiz, Kerim ve Fatmagül, düğünlerinin tadını doyasıya çıkarırlar. Nikah törenleri gerçekleştiğinde, ikisi de bütün bir ömrü beraber geçirmek için birbirlerine söz verirler. Mustafa ise İstanbul'dan beklediği haber gelmedikçe, büyük bir umutsuzluğa kapılır.

Düğünün sonlarına doğru gelindiğinde, aynı evde baş başa kalacak olmanın gerilimini, Fatmagül ve Kerim ayrı ayrı hissetmeye başlar. İkisi de heyecanlı, ikisi de gergindir. İki yaralı aşık, Fatmagül ve Kerim, en mutlu günlerinde, çok zor bir sınavdan daha geçecektir.

magazin

Bunlarda ilginizi çekebilir: