'Fatmagül'ün Suçu Ne?' Fransa'da en iyi dizi seçildi!

Ay Yapım imzalı fenomen dizi “Fatmagül’ün Suçu Ne?”nin başarılarla dolu ekran yolculuğu dünyanın farklı köşelerinde devam ediyor! Son olarak Fransa’da Fatmagül ismiyle yayınlanan dizi, geçtiğimiz gün Fransa’da yayınlanan yerli ve yabancı televizyon dizilerinin ödüllendirildiği SoapAwards’da En İyi Yabancı Dizi seçildi.

Dizi Galeri

'Fatmagül'ün Suçu Ne?' Fransa'da en iyi dizi seçildi! Geçtiğimiz akşam 4. kez düzenlenen ve ödüllerin halk oylamasıyla belirlendiği yarışmada, bu yıl bir rekora imza atılarak 300 binden fazla oy kullanıldı.

Paris’teki Renalagh Tiyatrosu’nda gerçekleşen ödül töreninde “Fatmagül’ün Suçu Ne?” kendi ülkesinde sosyal bir fenomene dönüşen ve dünyanın dört bir köşesine yayılan dizi’ olarak anons edilirken, yönetmen Hilal Saral ile senaristler Melek Gençoğlu ve Ece Yörenç’in teşekkür mesajlarına yer verildi.

Başrollerini Beren Saat ve Engin Akyürek’in paylaştığı “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisi, 2010 yılında Kanal D’de yayınlanmış ve ekranlara damgasını vurmuştu. Yurtdışına satılan Türk dizileri arasında da zirvede yer alan “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisi, çok sayıda ülkede gösterilmiş İspanya, Amerika ve Hindistan’da da yeniden uyarlanmıştı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: