'FAZIL TAMAMEN BİTMİŞTİR'

9 YIL ARADAN SONRA ADINI FAZIL SAY'IN SEVGİLİSİ OLARAK YENİDEN DUYURAN KOREL KUBİLAY, İLİŞKİSİNİN BİTTİĞİNİ SÖYLEDİ.

Magazin

'FAZIL TAMAMEN BİTMİŞTİR' 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle 'Kızılay Kadın Kolları' için özel bir etkinlik düzenleyen Eko Tekstil, 'Suwen Yılın Kadını'nı seçti. Sunuculuğunu Mehmet Aslan'ın yaptığı gecede Pelin Eczacıbaşı, Gülay Kuriş'e yılın kadını ödülü verdi. Düzenlenen defilede aralarında adı Fazıl Say ile aşk dedikodularına karışan manken ve fotomodel Korel Kubilay ve manken şarkıcı Zeynep Yılmaz ile genç mankenlerden Amira Dizdar, Songül Yıldırım, Pınar Çınar, Songül ve Şebnem Mumcu Swen'in 2008 yılı için hazırlanan kreasyonlarından örnekler sergilediler.


Eşinden şiddet gördüğü için boşanmaya karar veren ve yıllar sonra Fazlı Say ile aşk yaşadığını iddia ederek gündeme gelen Korel Kubilay, dokuz yıl aradan sonra podyuma çıktı. Fazlı Say ile gündeme gelen Kubilay, çıktığı iç çamaşırı defilesinde podyuma bırakılan piyanoyu görünce sırtını dönünce, kendisini tanımadığını söyleyen Fazıl Say'la ilişkisini tamamen bitirdiğini de göstermiş oldu. Bu arada Kızılay kadın Kollarına destek vermek amacıyla düzenlenen açık artırmada üç adet yağlı boya tablo 30 bin YTL'ye satılarak büyük bir destek sağlanmış oldu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: