Fazilet Hanım ve Kızları'nın Sinan'ı Alp Navruz'a anlamlı ödül!

Star TV ekranlarında Cumartesi akşamı izleyici ile buluşan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan Egemen karakterine hayat veren Alp Navruz'a geçtiğimiz gün Uluslararası Down Sendromu Federasyonu tarafından düzenlenen özel bir geccede ‘En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncu’ ödülüne layık görüldü.

Dizi Galeri

Fazilet Hanım ve Kızları'nın Sinan'ı Alp Navruz'a anlamlı ödül! Star TV ekranlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin başrol oyuncularından Alp Navruz'a çok anlamlı bir geccede özel bir ödüle layık görüldü.


Ödülünü Uluslararası Down Sendromu Federasyonu Başkanı Muhammed Abdullah Tuncay’ın elinden alan Alp Navruz; ödül için için emeği geçen herkese teşekkür ederken, sendromlu çocuklarla yakından ilgilendi.

Düzenlenen geccede Navruz’un yanı sıra; Murat Yıldırım, Gökçe Bahadır gibi ünlü isimlerle birlikte, birçok ünlü isim de ödüllendirildi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: