"Feda" sırası Ajda ve Tarkan'da

Bu yıl kısıtlı imkanlarıyla adeta onur mücadelesi veren ve sezona 'Feda Yılı' adını veren Beşiktaş için bir fedakârlık da; Tarkan, Ajda Pekkan ve ENBE Orkestrası'ndan geldi.

Diğer Haberler

"Feda" sırası Ajda ve Tarkan'da Tarkan, Beşiktaş Kulübü'nün resmi isteğine duyarsız kalmadı ve kulübün kuruluşunun 110'uncu yıldönümünde ünlü şarkısı 'Yıkar Geçerim'in sözlerinin değiştirilip 'Beşiktaş Marşı' olarak bestelenmesine onay verdi.

Şarkıyı okuyup tüm Türkiye'ye sevdiren Ajda Pekkan da sözleri değiştirilen eseri okumayı kabul etti. Son günlerde adı Türkiye sınırlarını aşan, ülkemizin en başarılı orkestrası ENBE de yeni Beşiktaş Marşı'nı kendi stüdyosunda çalıp kaydetmeyi kabul etti.

Ajda Pekkan ve ENBE Orkestrası önceki gün Behzat Gerçeker'in stüdyosunda bir araya geldi ve ilk çalışmasını yaptı. Marşın sözlerinin şu anda eskiz halinde olduğu ve okumalar sırasında geliştirilerek son halini alacağını, Tarkan'ın da çalışmalarda bizzat bulunduğunu öğrendim. Belli ki Beşiktaş için sanat camiası da 'can feda' diyor... (Yüksel Aytuğ-Günaydın)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: