Fedon yeni yaşını Niko's By Theo'da kutluyor

Greek müziğin babası Fedon , 18 Ağustos Pazar günü Niko’s By Theo’da misafirleri için son kez doğum gününde sahne alacak.

Diğer Haberler

Fedon yeni yaşını Niko's By Theo'da kutluyor Greek müziğin babası Fedon , 18 Ağustos Pazar günü Niko’s By Theo’da misafirleri için son kez doğum gününde sahne alacak. Niko’s by Theo’da iki kez sahne alan Fedon, beğenilen performansı ile kendi doğum gününde tekrardan sahne almak için gün sayıyor. Bol müzik ve bol eğlencenin olacağı gecede Fedon birbirinden güzel Türkçe ve Yunan müzik parçalarını seslendirerek, yine iki ülke arasındaki eğlence köprünüz olacak. Kendine has yorumu ve mükemmel sesiyle Fedon, Club Ada Sedef’in bünyesinde yer alan Niko’s By Theo’da sevdiklerinizle unutamayacağınız bir akşamın kapılarını aralayacak.

Fedon, eşsiz sesi ve muhteşem kadrosuyla 18 Ağustos Pazar günü saat: 22.00’da Niko’s By Theo’nun misafirlerini zaman zaman uzaklara götürürken, zaman zaman coşku dolu anlara imza atmaya hazırlanıyor. Müziğin ve ritmin bir an olsun eksilmeyeceği Niko’s By Theo’nun bu muhteşem gecesine sizde ortak olun yerinizi şimdiden ayırtın.


Niko’s by Theo hakkında:

Niko's by Theo, Sedef Adasi’nda Club Ada Sedef bünyesinde hizmet vermektedir. Gündüzleri beach, geceleri saat: 20.00’den sonra Rum meyhanesine dönüşen mekanının kapasitesi toplam 130 kişilik olup, kokteyl ve davetlerde bu sayı 250 kişiye kadar çıkmaktadır. Denize sıfır konumu, muhteşem manzarası, mavi beyaz sandalyeleri, muhteşem dekorasyonu, Rum mutfağından oluşan leziz mezeleri ve taze deniz ürünlerinin yanında Buzuki eşliğindeki Yunan ezgileriyle kendinizi Yunan adalarındaymış gibi hissedeceksiniz. Mekan ayrıca özel davet, grup, düğün yemekleri için de son derece uygun bir yer olarak karşınıza çıkıyor.


Niko’s by Theo’ya ulaşım her gün saat 19:30’ da Kartal İdo iskelesinden, 20:00’ da Büyük Ada’dan deniz motorlarıyla yapılmakta olup, dönüş için ise saat 00:30’da Büyük Ada ve Kartal’a motor seferleri sağlanmaktadır. Niko’s by Theo’ya deniz taksiler ile de ulaşım mümkündür.

VIP misafirleri için ise Hollanda’dan özel olarak getirilen ve Türkiye’de sadece Club Ada Sedef ve Niko’s by Theo ‘un özel misafirleri için tutulan VanDutch tekneleri ile de ayrıcalıklı bir hizmet verilmektedir.


Rezervasyon ve detaylı bilgi icin;
0216 382 48 27 - www.clubadasedef.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: