FENER KIRMIZIDA GEÇTİ

F.Bahçe için zor geçeceği daha 5. dakikada belli olan maç, 47. dakikada bitti. 30. dakikadan beri 10 kişi oynayan Belediye; 47'de 9 kişiye düşünce maç ev sahibine döndü. Kazım ve Semih üç puanı getirdi ..

Magazin

FENER KIRMIZIDA GEÇTİ F.Bahçe için zor geçeceği daha 5. dakikada belli olan maç, 47. dakikada bitti. 30. dakikadan beri 10 kişi oynayan Belediye; 47'de 9 kişiye düşünce maç ev sahibine döndü. Kazım ve Semih üç puanı getirdi ..

F.Bahçe, ligdeki ilk galibiyetini İstanbul B.B karşısında alırken maça damgayı konuk ekibin gördüğü kırmızı kartlar vurdu.

İstekli olduğu kadar temkinli başladı sarı- lacivertliler. Geçen sezon hiç yenemedikleri rakiplerine toplam 4 puan vermişlerdi. Temkinli olmaları rakiplerine 'kısıtlı' pozisyon verirken hücumda yine bonkör başlandı. 11'de Uğur'un ortasında Guiza dışarı atarken tribündekiler hemen arkadaki Semih'e yanıyordu.

14'te Alex'ten pası Uğur'un ters ayağına, sağına gelince vuruş farklı dışarı gitti. 31'de Semih'in ara pasında kaçan Güiza'yı son adam Metin düşürünce kırmızı kart gördü. Alex serbest vuruşu dışarı gönderdi ama F.Bahçe, galibiyet kapısını araladı.

10 kişi kalan rakibinin üzerine daha rahat gitmesine karşın aranan gol gelmiyordu. Bunun üzerine devreye Belediyespor'dan Serhat girdi. 47'de gereksiz yere Lugano'ya daldı, çift sarı karttan takımını 9 kişi bıraktı, F.Bahçe'nin de işi kolaylaştı. 51'de de gol geldi. Soldan Maldonado'nun pasına hareketlenen Kazım, F.Bahçe'yi 1-0 öne geçirdi. 61'de Uğur'un ortasını Güiza şık bir şekilde Semih'e indirdi. O da kolayca farkı ikiye çıkardı.

Geri kalan kısım için fazla bir şey söylemeye gerek yok. 9 kişi kalan rakibi karşısında Fenerbahçe ter idmanı biçiminde fark aradı. Ama o gol gelmedi. Maç 11'e 11 bitseydi elbette bu kadar kolay olmazdı sarı-lacivertliler için.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: