Fenerbahçe beklenen oluyor! Comolli...

Phillip Cocu’nun ardından geçici olarak göreve getirilen Erwin Koeman, Akhisar yenilgisiyle kredisini tamamen tüketti. Comolli için de karar verildi.

Diğer Haberler

Fenerbahçe beklenen oluyor! Comolli... Galatasaray derbisiyle teknik direktörlük koltuğuna geçen Erwin Koeman, Aslantepe’de alınan beraberlik ve Anderlecht karşısındaki galibiyetle yönetimin güvenini kazanmıştı. Ancak ligde iki haftadır kazanamayan Fenerbahçe’de, kader maçı olarak görülen Akhisar deplasmanından sıfır puanla dönülünce, Koeman kredisini tamamen tüketti. Kısa zamanda 57 yaşındaki hocanın görevine son verilmesi bekleniyor.

"ONUNLA ÇALIŞMAYIZ"

Öte yandan faturanın sadece Koeman’a kesilmeyeceği öne sürülüyor. Akhisar karşısında oynanan kötü futbol ve 3 farklı ağır yenilgi sportif direktör Damien Comolli’nin de sonunu hazırlayacak gibi duruyor. Fenerbahçe’nin temas kurduğu pek çok hocanın, “Bu kadar kötü bir sistem kuran kişinin altında çalışmam” dediği öğrenildi. Bu nedenle Başkan Ali Koç'un, hafta içinde Comolli’yle de yolları ayırabileceği iddia edildi. (Fanatik)

Bunlarda ilginizi çekebilir: