Fenerbahçe maçlara çıkacak mı?

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve kurmayları bugün kulüp binasında bir araya gelerek maçlara çıkıp çıkmama konusunu görüştü.

Diğer Haberler

Fenerbahçe maçlara çıkacak mı? Fenerbahçe Yönetim Kurulu, futbol takımının Trabzon'da uğradığı silahlı saldırının ardından yaptığı toplantıda, "Failler bulunana kadar maçlara çıkmama" kararı almış ve bu kararını aynı gün düzenlediği basın toplantısında kamuoyuna ilan etmişti.

Aradan geçen süre içinde olayın failleri bulunamayınca, sarı lacivertli takımın perşembe günü Mersin İdmanyurdu ile oynanması gereken Ziraat Türkiye Kupası maçına çıkıp çıkmayacağı merak konusu olmuştu.

SAAT 16.00'DA TOPLANDILAR
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile kurmayları konu ile ilgili toplantıyı bugün saat 16.00'da yaptı. Kulüp binasında gerçekleşen toplantıya Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük de çağrıldı. Küçük'ten, bu konuyla ilgili görüş bildirmesi talep edildi. Vefa Küçük kişisel düşüncelerini yöneticilere anlatırken, daha ayrıntılı görüşleri diğer Divan üyeleri ile yapacağı görüşmenin ardından ileteceğini söyledi.

VEFA KÜÇÜK TAVSİYE KARARINI YARIN BİLDİRECEK
Vefa Küçük yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısı öncesi Divan Kurulu'nun tavsiye kararını yönetime iletecek. Alınan bilgilere göre Divan Kurulu ve kulüp yönetim kurulu büyük bölümü 'maçlara devam etme' eğiliminde. Yarın yapılacak toplantıda bir son dakika sürprizi yaşanmazsa 'maçlara devam' kararı çıkacak.

Hürriyet
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: