FENERBAHÇE ŞAMPİYON

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi play-off final serisinin 5. ve son maçında Galatasaray'ı 74-62 yenerek seride 3-2 öne geçen Fenerbahçe, 2007-2008 sezonunun şampiyonu oldu.

Magazin

FENERBAHÇE ŞAMPİYON  Maçın son periyodunun son dakikalarında, mola nedeniyle oyunun durduğu sırada Fenerbahçeli taraftarlar, Galatasaraylı yönetici Ahmet Dedehayır'a tepki gösterdi.

Protokol tribününe doğru yönelen bazı taraftarları, yöneticilerin engellemeye çalıştığı görülürken, oluşan gerginlikten dolayı Aziz Yıldırım, protokol tribününün diğer tarafından oturan Galatasaraylı yöneticiler Derehayır ve Şardan'ın yanına gitti ve bir süre bu iki yöneticiyle konuştuktan sonra yerine döndü.

Tribünde yaşanan gerginlikte, hakemler soyunma odasına gitti ve karşılaşma kısa bir süre durdu. Bir ara Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da taraftar grubunun yanına giderek sakinleştirmeye çalıştı.Yaşanan gerginliğin ardından tribünler ile saha arasına çevik kuvvet ekipleri yerleştirildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: