Fenerbahçe şampiyonluğu kutluyor

Süper Lig Şampiyonu Fenerbahçe'yi kupasını Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetimi verecek. Bugün şampiyonluk gösterilerine katılacak olan Yıldırım Demirören sarı lacivertli oyunculara kupayı vererek gösteriyi izleyecek.

Diğer Haberler

Fenerbahçe şampiyonluğu kutluyor * Bağdat Caddesi'nde ulaşan Fenerbaçeli futbolcuları taşıyan iki otobüs Bağdat Caddesi'nde çok yoğun bir ilgi ile karşılandı. Meşaleler yakan sarı laciverli taraftarlar Bağdet Caddesi'ni şölen yerine çevirdi. Futbolcular da otobüslerden çalınan müziklere eşlik ederek taraftarlarla birlikte doyasıya şampiyonluğu kutluyor.

* Sarı-lacivertli futbolcular ve teknik heyet, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde yapılan barbekü partisinin ardından üstü açık bir otobüse binerek, şampiyonluk kupasını alacağı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'na doğru yola çıktı. Tesislerin önünde futbolcuları bekleyen taraftarlar, otobüs tesisten ayrılırken meşaleler yakıp tezahüratlar yaparak, futbolculara sevgi gösterisinde bulundu. Fenerbahçeli oyuncular da ellerindeki bayrakları sallayarak taraftarları selamladı.

* Tesis önünde bekleyen taraftarların araçları uzun kuyruk oluştururken, takımı taşıyan otobüs, taraftarların araçlarının yanından yavaş yavaş ilerleyerek yola çıkabildi. Taraftarlar da araçlarıyla konvoy oluşturarak, takım otobüsünü takip etti.

* Fenerbahçeli futbolcuları taşıyan otobüs, Bağdat Caddesi'den geçerek, kutlamaların yapılacağı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'na gidecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: