FENERBAHÇE-YOUNGBOYS MAÇI GECCE.COM'DA!

Avrupa'ya yelkenler fora!Sarı-Lacivertliler Şampiyonlar Ligi Ön Elemesi'nde Young Boys'a konuk oluyor!

Magazin

FENERBAHÇE-YOUNGBOYS MAÇI GECCE.COM'DA! CANLI ANLATIM
.....................................................................................................................

90.Dakika :Hakem Svein Oddvar Moen maçı bitiren düdüğü çalıyor. UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme birinci maçında temsilcimiz Fenerbahçe deplasmanda Young Boys'la 2-2 berabere kalıyor.
90.Dakika :Young Boys atağında Dudar ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve top üstten auta çıktı.
90.Dakika :Young Boys atağında Mayuka ceza sahası içinde sol çaprazdan kaleye sert vurdu ve top az farkla yandan auta çıktı.
90.Dakika :Fenerbahçe atağında Deivid sol kanattan topla ilerlemek istedi ama savunma ayak koyarak topu kazandı.
90.Dakika :4. Hakem Svein-Erik Edvartsen maçın sonuna 4 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
90.Dakika :Young Boys atağında Regazzoni ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve kaleci Volkan köşeden topu saha içine çeldi.
89.Dakika :GOL!! Young Boys Costanzo'nun penaltıdan attığı gol ile durumu 2-2 yapıyor.
88.Dakika :Young Boys Degen'in ceza sahası içinde Selçuk tarafından düşürülmesi sonucunda penaltı kazandı.
87.Dakika :Fenerbahçe'de kaleci Volkan topu oyuna geç soktuğu için Sarı Kart gördü.
86.Dakika :Young Boys atağında Costanzo ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve top yandan auta çıktı.
85.Dakika :Fenerbahçe'de Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 5 numarayla Emre, Giren oyuncu 99 numarayla Deivid
83.Dakika :Young Boys'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 11 numarayla Thierry Doubai Giren oyuncu 24 numarayla Emmanuel Mayuka
81.Dakika :Young Boys gole çok yaklaştı. Sol kanattan ceza sahası içine yapılan ortaya Schneuwly yükseldi kafayla topu indirmek istedi ve top savunmadan sekerek önünde kaldı Schneuwly altıpas önünden kaleye çok sert vurdu ve kaleci Volkan son anda köşeden topu saha içine çeldi.
80.Dakika :Fenerbahçe'de Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 10 numarayla Alex, Giren oyuncu 23 numarayla Semih
79.Dakika :Young Boys'da Costanzo sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ve savunma topu uzaklaştırdı.
78.Dakika :Young Boys gole çok yaklaştı. Degen sağ çaprazdan ceza sahası içine yerden pasını verdi, Costanzo penaltı noktası üzerinden gelişine sert vurdu ve top üst direkten geri geldi sonrasında sol çaprazda dönen topa Regazzoni sert vurdu ve top savunmada Önder'e çarparak kornere çıktı.
77.Dakika :Young Boys atağında Doubai ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve top yandan auta çıktı.
76.Dakika :Fenerbahçe'de Alex sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ve top kaleci Bürki'de kaldı.
75.Dakika :Fenerbahçe atağında Stoch sağ kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ve top savunmaya çarparak az farkla üstten kornere çıktı.
74.Dakika :Young Boys'da Costanzo ceza sahası içinde hakemi aldatmaya yönelik hareket yapınca Sarı Kart gördü.
73.Dakika :Young Boys atağında Costanzo ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve top az farkla üstten auta çıktı.
72.Dakika :Fenerbahçe'de Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 39 numarayla Gökhan Ünal, Giren oyuncu 21 numarayla Selçuk
71.Dakika :Fenerbahçe'de Alex rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
70.Dakika :Young Boys atağında savunmadan seken topa Costanzo ceza sahası önünde gelişine sert vurdu ve top kaleci Volkan'da kaldı.
69.Dakika :Young Boys atağında Dudar ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve top üstten auta çıktı.
68.Dakika :Fenerbahçe'de kaleci Volkan'ın tedavisi tamamlandı ve maç devam ediyor.
67.Dakika :Fenerbahçe'de kaleci Volkan bu dakikalarda sakatlandı ve tedavisi için maça ara verildi.
66.Dakika :Young Boys atağında Costanzo ceza sahası içine arapasını verdi, Regazzoni topla buluştu ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.
65.Dakika :Young Boys'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 19 numarayla Lulic Giren oyuncu 23 numarayla Alberto Regazzoni
64.Dakika :Young Boys atağında Doubai ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve top üstten auta çıktı.
62.Dakika :Young Boys atağında Lulic sol kanattan topla ceza sahası içine girmek istedi ve savunma ayak koyarak topu uzaklaştırdı.
61.Dakika :Young Boys'da Jemal ofsayt pozisyonunda kaldı.
60.Dakika :Fenerbahçe atağında Gökhan Ünal sol kanattan topla ilerlemek istedi ama savunma ayak koyarak topu kazandı.
58.Dakika :Fenerbahçe atağında Stoch sol kanattan ceza sahası içine yerden pasını verdi ama top hızlı olunca doğrudan kaleci Bürki'ye geldi.
57.Dakika :Young Boys'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 15 numarayla Henri Bienvenu Giren oyuncu 9 numarayla Marco Schneuwly
56.Dakika :Young Boys atağında Spycher sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ve kaleci Volkan çıkarak topun sahibi oldu.
55.Dakika :Young Boys atağında Jemal sol çaprazdan kaleye yerden sert vurdu ve top kaleci Volkan'da kaldı.
54.Dakika :Fenerbahçe atağında Emre sol kanatta topu aldı, ceza sahası içine yerden pasını verdi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
53.Dakika :Young Boys'da Costanzo sol kanattan serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ve top üstten auta çıktı.
52.Dakika :Fenerbahçe'de Önder rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
51.Dakika :Young Boys gole çok yaklaştı. Sutter sağ çaprazdan kaleye çok sert vurdu ve kaleci Volkan güçlükle topu saha içine çeldi sonrasında savunma tehlikeyi uzaklaştırdı.
50.Dakika :Young Boys'da Costanzo sağ kanattan korner kullandı, arka direğe ortasını yaptı Dudar yükseldi kafayı vurdu ve top üstten auta çıktı.
48.Dakika :Young Boys atağında Degen ceza sahası içinde topla buluştu, rakibini geçerek kaleye sert vurdu ve savunmada Bilica son anda ayak koyarak topu uzaklaştırdı.
47.Dakika :Young Boys atağında Lulic sol kanattan ceza sahası içine doğru uzun oynadı ve top doğrudan auta çıktı.
46.Dakika :Young Boys hakem Svein Oddvar Moen'in düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.
45.Dakika :Hakem Svein Oddvar Moen ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 2-1 Fenerbahçe'nin üstünlüğüyle sona eriyor.
45.Dakika :Young Boys'da Costanzo sağ kanattan serbest vuruş kullandı, Jemal yükseldi kafayı vurdu ve top üstten auta çıktı.
45.Dakika :Young Boys'da Dudar sol çaprazdan serbest vuruşu kullandı, direkt kaleye sert vurdu ve top üstten auta çıktı.
44.Dakika :4. Hakem Svein-Erik Edvartsen ilk yarının sonuna 2 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
43.Dakika :Young Boys atağında Lulic sol kanattan ceza sahası içine girmek istedi ama yerde kalınca hakem serbest vuruş kararı verdi.
42.Dakika :Fenerbahçe'de Kazım Kazım hakeme itiraz ettiği için ikinci sarı karttan Kırmızı Kart gördü.
41.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! GOOOOOLLLLL!!!!! GOOOOOLLLLL!!!!! Fenerbahçe Stoch ile 2. golü buldu.Gökhan Ünal sol kanatta topla buluştu, ceza sahası dışına doğru yerden pasını verdi, Stoch topun gelişine çok sert vurdu ve top direğe çarparak kaleci Burki'nin bakışları arasında ağlarla buluştu.
39.Dakika :Young Boys'da Costanzo sol kanattan korneri kullandı, arka direğe ortasını yaptı ve top doğrudan auta çıktı.
38.Dakika :Young Boys atağında Jemal sol kanattan ceza sahası içine yerden sert vurdu ve top savunmaya çarparak kornere çıktı.
36.Dakika :Fenerbahçe atağında Alex orta alandan ileriye doğru uzun oynadı ama savunma araya girerek topu kazandı.
35.Dakika :Fenerbahçe atağında Andre Santos sol çaprazdan kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
34.Dakika :Fenerbahçe atağında Emre sol kanattan ceza sahası içine uzun oynadı Alex hareketlendi ve kaleci Bürki çıkarak topun sahibi oldu.
33.Dakika :Young Boys atağında Lulic ceza sahası önünden kaleye sert vurdu ve top yandan auta çıktı.
32.Dakika :Young Boys atağında Degen sağ kanattan topla ceza sahası içine girmek istedi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
31.Dakika :Young Boys atağında Lulic sol kanattan arka direğe ortasını yaptı, Doubai yükseldi kafayı vurdu ve top üstten auta çıktı.
30.Dakika :Young Boys gole çok yaklaştı. Bienvenu sağ kanattan ceza sahası içine doğru yerden pasını verdi, Costanzo topla buluştu, bomboş pozisyonda yerden sert vurdu top direkten geri geldi sonrasında Lulic gelişine vurmak istedi ve kötü bir vuruş yapınca top auta çıktı.
29.Dakika :Young Boys atağında Lulic sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ve top doğrudan kaleci Volkan'a geldi.
28.Dakika :Fenerbahçe atağında Gökhan Ünal sol knaattan ceza sahası içine yerden pasını verdi, Alex topu almak istedi ama savunma araya girerek tehlikeyi uzaklaştırdı.
27.Dakika :Fenerbahçe gole çok yaklaştı. Emre ceza sahası önünde topun gelişine çok sert vurdu ve top az farkla direğin dibinden auta çıktı.
26.Dakika :Young Boys'da Costanzo bu kez sol kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ve kaleci Volkan çıkarak topu uzaklaştırdı.
25.Dakika :Fenerbahçe'de Kazım Kazım rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
24.Dakika :Young Boys'da Costanzo sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ve savunmada Andre Santos topu uzaklaştırdı.
23.Dakika :Fenerbahçe'de Bekir rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
21.Dakika :Young Boys atağında Doubai ceza sahası içine uzun oynadı ama top kaleci Volkan'da kaldı.
20.Dakika :Young Boys'da Costanzo kaleye yaklaşık 30 metreden serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
18.Dakika :Fenerbahçe atağında Stoch ceza sahası içine yerden pasını verdi, Santos topu almak istedi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
17.Dakika :GOL !! Young Boys Dudar'ın attığı gol ile durumu 1-1 yapıyor.Bienvenu sol korner çizgisi yanından ceza sahası içine ortasını yaptı, Dudar yükseldi kafayı vurdu ve top ağlarımızla buluştu.
16.Dakika :Young Boys Jemal sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ve savunmada Bekir topu kornere gönderdi.
15.Dakika :Fenerbahçe atağında Emre sol kanattan ceza sahası içine uzun oynadı Gökhan Ünal hareketlendi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
14.Dakika :Young Boys atağında Sutter sağ kanattan topla çizgiye inmek istedi ve savunmada Santos ayak koyarak topu kazandı.
13.Dakika :Young Boys atağında Doubai ceza sahası önünden kaleye çok sert vurdu ve top yandan auta çıktı.
11.Dakika :Fenerbahçe atağında Alex ceza sahası içine arapasını verdi ama top hızlı olunca kaleci Burki'de kaldı.
10.Dakika :Young Boys atağında Lulic sol kanattan ceza sahası içine orta yapmak istedi ama savunmada Bilica araya girerek topu uzaklaştırdı.
9.Dakika :Young Boys atağında Degen sağ kanattan topla ceza sahası içine girmek istedi ve savunmada Bekir ayak koyarak topu uzaklaştırdı.
7.Dakika :Young Boys atağında Doubai ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve top üstten auta çıktı.
5.Dakika :Young Boys atağında Dudar sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ve savunma topu uzaklaştırdı.
4.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! GOOOOOLLLLL!!!!! GOOOOOLLLLL!!!!! Fenerbahçe Emre'nin attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.Gökhan Ünal ceza sahası önünde topla buluştu, sol kanattan ceza sahası içine giren Emre'ye pasını verdi ve Emre sol çaprazdan köşeye doğru plase vuruş yaparak topu ağlara gönderdi.
3.Dakika :Young Boys atağında Dudar sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı Doubai yükseldi kafayı vurdu ve top kaleci Volkan'da kaldı.
2.Dakika :Young Boys atağında Degen ceza sahası içine atılan pasa hareketlendi ceza sahası içine girer girmez sert vurdu ve kaleci Volkan ayaklarıyla topu kornere çeldi.
1.Dakika :Karşılaşma Fenerbahçe'den Gökhan Ünal'ın vuruşuyla başlıyor.
0.Dakika :Her iki takım daha önce herhangi bir karşılaşmada karşı karşıya gelmediler.
0.Dakika :UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme birinci maçında temsilcimiz Fenerbahçe, Stade de Suisse Stadında İsviçre temsilcisi Young Boys'la karşılaşıyorlar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: