Fenerbahçe'de futbolcular isyan etti! İşte ayrılma kararı veren isimler...

Fenerbahçe'de Akhisar deplasmanından otobüsle dönülmesi başta yabancı futbolcuları isyan ettirdi. Üç isim ayrılmak için menajerlerine talimat gönderdi.

Diğer Haberler

Fenerbahçe'de futbolcular isyan etti! İşte ayrılma kararı veren isimler... Fenerbahçe, Akhisarspor'a 3-0 yenilerek düşme hattına geriledi ve 17. sıraya yerleşti. Tarihinin en kötü sezonunu geçiren Fenerbahçe'de maç sonrası ortalık iyice karıştı. Başkan Ali Koç, yenilginin ardından takıma İstanbul'a otobüsle dönme cezası verdi. Bu cezayla beraber Sportif Direktör Damien Comolli ve teknik patron Erwin Koeman'ın da içerisinde bulunduğu takım otobüsü, yaklaşık 4 saatlik bir yolculuğun ardından Samandıra'ya vardı.


Ancak başkanın verdiği bu ceza, özellikle yabancı futbolcuların isyan etmesine neden oldu. Ne olursa olsun böyle bir muameleyi hak etmediklerini dile getiren yabancı futbolcular, "Bu kötü tablonun tek sorumlusu biz miyiz? Bir sonraki yenilgide cezamız ne olacak! Her maça bunu düşünerek mi çıkalım?" sözleriyle çileden çıktıklarını ortaya koydu.

Fanatik'in haberine göre Skrtel, Benzia ve Neustadter, ara transfer döneminde takımdan ayrılma kararı aldı. Bu nedenle menajerlerini İstanbul'a çağırdı. Yerli futbolcuların ise 'otobüs cezası' karşısında sessiz kaldıkları kaydedildi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: