FENERBAHÇE'DE SÜRPRİZ BULUŞMA...

Fenerbahçe, kulübün sosyal etkinlikler kapsamında bugün Siirt'e çıkarma yaptı. Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım, eski yöneticiler Ali Koç, Nihat Özdemir ve işadamları ile birlikte kente geldi.

Magazin

FENERBAHÇE'DE SÜRPRİZ BULUŞMA... Sosyal etkinlikler kapsamında Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı bugün Siirt'te Siirt karmasıyla dostluk karşılaşması yapacak, kentte sosyal etkinliklere katılacak. Etkinlikler nedeniyle Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kulübün eski yöneticilerinden Ali Koç, Nihat Özdemir, işadamı Ethem Sancak, Prof.Dr. Yasin Aktay ile birlikte özel bir uçakla kente geldi.

Başkan Yıldırım ve beraberindekileri havalanında Ak Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, işadamları ile Siirt Fenerbahçe Spor Okulu öğrenciler karşıladı. Başkan Yıldırım'a büyük ilgi gösteren öğrenciler kendisine çiçek verip bir halı saha istedi. Bunun üzerine Yıldırım ve Nihat Özdemir, öğrencilere bir halı saha yapma sözü verdi.

Başkan Yıldırım ve bareberindekiler daha sonra Vali Ahmet Turhan'ı makamında ziyaret etti. Vali Aydın, işadamlarını kentte görmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, kendilerinden Siirt'e yatırım yapmalarını istedi.

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım ve bareberindekiler daha sonra işadamı Ethem Sancak'ın daveti üzerine Çatılı Köyü'ne geçti. Haber-Kamera Turan KOYUNCU SİİRT,(DHA)

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: