FENERBAHÇE'DE TARİHİ KARAR VERİLDİ!

Fenerbahçe’de başarısızlığın faturası kaptana çıktı. Kasımpaşa’nın attığı gol sonrası gülmesi, Aziz Yıldırım’ın konuşmalarını hiç takmaması, arkadaşlarını yalnız bırakması Alex’in sonunu getirdi ve süresiz kadro dışı bırakıldı. Yeni kaptan ise Dirk Kuyt...

Magazin

FENERBAHÇE'DE TARİHİ KARAR VERİLDİ! Ve Fenerbahçe'de beklenen toplantı bu sabah gerçekleştirildi. Kasımpaşa yenilgisinin ardından istifa eden ancak bu kararı Başkan Aziz Yıldırım tarafından kabul edilmeyen Aykut Kocaman, futbolcularla toplantı yaptı.

Kısa süren toplantıda belki de "bir devri kapayan" karar alındı; Alex kadro dışı bırakıldı. Alex'in kaptanlığı da elinden alındı. Fenerbahçe'nin yeni kararı artık Dirk Kuyt.

RESMİ AÇIKLAMA ŞÖYLE
Fenerbahçe resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şöyle denildi:
"Bugün, Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman yönetiminde, saat 11.00’de Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde yapılan toplantıda, futbolcumuz Alex de Souza’nın kadro dışı kaldığı kararı, kendisine tebliğ edilmiştir."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: