Fenerbahçe'de tüm takım UEFA'ya gidiyor

Fenerbahçe Yönetimi, 22 Haziran'da UEFA Disiplin Kurulu'na yapacağı savunma için harıl harıl hazırlanırken, sarı-lacivertli oyuncuların da yaşananlara büyük tepki gösterdiği ortaya çıktı. 2010-11 sezonunda kadroda yer alan ve halen takımda bulunan birçok futbolcu, UEFA'nın bu kararına ateş püskürdü.

Diğer Haberler

Fenerbahçe'de tüm takım UEFA'ya gidiyor Milliyet'in haberine göre; futbolcular, "Bu kez hakkımızı yedirmeyeceğiz. Bizi kupaların dışında bırakamazlar" yorumunu yaptılar. Bu konuda yönetimle beraber hareket etmek isteyen oyuncular, gerekirse tatillerini yarıda bırakıp İstanbul'a dönebileceklerini kaydettiler.

Yönetim de en ince ayrıntılara bile yer verdiği savunma dosyasına suçlandıkları maçları çürütecek önemli detaylar koydu. Kulüpte o dönem forma giymiş bazı futbolcuların ifadelerinin de savunmalara eklenmesinin planlandığı kaydedilirken, takım kaptanlarının duruşmalı toplantıya katılmasının gündeme alındığı bildirildi. Sarı-lacivertli kulübün o sezon oynanan bazı maçların görüntülerini hazırladığı, özellikle oyuncuların verdiği mücadeleyi, ortaya konan emeği bu şekilde anlatmaya çalışacakları belirtilirken, yöneticiler, "Gerekirse takımı götürürüz. Oyuncularımız suçlandığımız maçları nasıl kazandıklarını, rakiplerin ortaya koyduğu mücadeleyi dile getirsinler" dedikleri kaydedildi.

SAAT SAAT TAKİP

Sarı-lacivertli oyuncuların da bu fikre olumlu yaklaştıkları, "Gidelim, o dönemde yaşadıklarımızı anlatalım. Hakkımızı hep birlikte savunalım" ifadelerini kullandıkları öğrenildi. Bu arada dünyanın çeşitli yerlerinde tatil yapan yabancı futbolcuların başta idari menajer Hasan Çetinkaya başta olmak üzere birçok yetkiliden UEFA süreci ile ilgili bilgi aldıkları, süreci saat saat takip ettikleri bildirildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: