Fenerbahçeli Bekir İrtegün'e 2 maç ceza!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun Fenerbahçe'li Bekir İrtegün'e 2 maç men cezası verdi.

Diğer Haberler

Fenerbahçeli Bekir İrtegün'e 2 maç ceza! Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 09.10.2014 tarih ve 18 sayılı toplantısında almış olduğu kararları TFF'nin web sitesinden duyurdu.

PFDK, Fenerbahçe ile Torku Konyaspor arasında oynanan maçta FENERBAHÇE A.Ş. sporcusu BEKİR İRTEGÜN'ün rakip takım sporcusuna yönelik ciddi faulü nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına karar verdi.

Ayrıca FENERBAHÇE A.Ş.'nin 04.10.2014 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - TORKU KONYASPOR Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasında taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı takdiren 50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş.'nin sahaya TFF'den izinsiz pankartla çıkmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların birleştirilmesi suretiyle FENERBAHÇE A.Ş.'nin toplam 60.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına da karar verildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: