Fenerbahçeli yıldızların Bodrum kaçamağı

Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne tatile gelen Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü üç yıldızı Portekizli Luis Nani, Portekizli Bruno Alves ve Danimarkalı Simon Kjaer, gelir gelmez sahile koştu, deniz ve güneşin tadını çıkardı.

Diğer Haberler

Fenerbahçeli yıldızların Bodrum kaçamağı Sarı lacivertli futbolcuların dünyaca ünlü Zeytinlikahve Plajı'nı çok beğendikleri öğrenildi. Trabzon'da önceki akşam oynanan olaylı maçın ardından Bodrum'un Torba Mahallesi'ndeki otele eşleri ve çocukları ile birlikte tatile gelen Fenerbahçe'nin yıldız futbolcuları Luis Nani, Bruno Alves ve Simon Kjaer odalarına yerleştikten hemen sonra soluğu plajda aldı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın yıllarca tatil yaptığı villanın sahilinde bulunan Zeytinlikahve koyunda güneşlenip, iskeleden denize giren üç futbolcu, eşleri ve çocukları ile birlikte jet-ski'ye bindi. İki gün sürecek kısa tatilin tadını çıkaran futbolcuların jet-ski kullanmaktaki ustalıkları dikkat çekti. Daha sonra kumsala giden ve plastik top ile yaklaşık 60 dakika oynayarak kısa ve basit antrenman yapan üç futbolcunun keyifli oldukları ve plajı çok beğendikleri öğrenildi.(Vatan)

İşte Fenerbahçeli yıldızların kısa tatilinden kareler...

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: