Fenerbahçe'nin yeni transferleri yeni sezon formalarını tanıttı

Fenerbahçe'nin bu sezon giyeceği formaların tanıtımı Topuk Yaylası'nda yapıldı. Sarı-lacivertli ekibin yeni transferleri Mathieu Valbuena, Nabil Dirar ve Mehmet Ekici, yeni sezon formalarını tanıtan isimler oldu.

Diğer Haberler

Fenerbahçe'nin yeni transferleri yeni sezon formalarını tanıttı Fenerbahçe'nin klasik çubuklu formasını Mehmet Ekici giyerken, bu sezon için özel tasarlanan sarı formayı Nabil Dirar ve diğer özel tasarım forma olan yeşil formayı ise Valbuena tanıttı. 3 futbolcu, tek tek forma tanıtımının yapıldığı sahaya yürüyerek gelip basın mensuplarına poz verdi ve topla kısa bir gösteri de yaptılar.

Forma lansmanı sonrasında açıklamalar yapan oyuncular, formaları çok beğendiklerini söylerken Mehmet Ekici, favori formasının çubuklu forma olduğunu belirterek, En çok bu formayı sevdim ve bu formayla şampiyonluklar yaşamak istiyorum dedi. Valbuena da üzerindeki yeşil formanın en güzel forma olduğunu ifade ederek, Umarım bu sezon bu formayı sık sık giyeriz. Taraftarlarımız da umarım bu formadan çok alır ve stadımızı bu formayla doldururlar. Gurur duyuyorum bu formayı taşıdığım için diye konuştu. Son olarak konuşan Dirar ise üzerinde bulunan sarı formayı fazlasıyla beğendiğini ifade ederek, Çok hoşuma gitti. Materyal olarak son derece hafif. Kendimi içinde çok rahat hissettim. Ancak favorim çubuklu forma. Umarım bütün formalar bize bu sezon şans getirir açıklamasını yaptı.


Valbuena Yeni formalar bizim için tutkudur

Güzel formaların oyuncuları motive ettiğini ifade eden Mehmet Ekici, taraftarların da bu sezon formalardan satın alıp, kendilerini tribünde desteklemesini isterken, Valbuena ise Fenerbahçe'nin renklerinin harika olduğunu söyleyerek, 3 forma da çok iyi şekilde dizayn edilmiş harika formalar. Bizim için durum ne olursa olsun bizim her zaman motivasyonumuzu yükseltmemiz gerekiyor. Ama formalar çıkmadan önce bütün futbolcular yeni formaları merak eder. Bir tutkudur bizim için yeni formalar. Yine de ne olursa olsun, biz motivasyonla sahada en iyiyi yapmalıyız dedi. Dirar da Fenerbahçe'ye herkesin saygı duyması gerektiğini söyleyerek, Geçen sezon ben de Fenerbahçe'ye karşı forma giydim ve saygı duyduğumuz bir takımdı. Fenerbahçe her zaman saygı duyulması gereken bir takım. Bu sezon da bu böyle olacak şeklinde konuştu.


Neustadter, gazeteci edası ile takım arkadaşlarına soru sordu, Valbuena kendisinden şikayetçi oldu!..

Forma tanıtımı sırasında kulüp televizyonunun canlı yayın kamerasının ekranından takım arkadaşlarının açıklamalarını takip eden Roman Neustadter, sonrasında mikrofonu aldı ve futbolculara soru sordu. Neustadter, takım arkadaşlarına neler hissettiklerini sorarken, cevabı Valbuena verdi. Roman Neustadter'e şakayla takılan Valbuena, Öncelikle sen beni burada ilk günden bu yana iyi ağırlamadın. Beni karşılaman çok kötüydü. Ciddi olursak çok iyi bir takım buldum burada. Saha içinde ve dışında eğer iyi anlaşırsak farkı oluşturan noktayı buluruz. Taraftarlarımıza şampiyonluk armağan etmek istiyoruz bu sezon. Onlarla birlikte kupa kazanmak için sabırsızlanıyoruz ifadelerini kullandı. 3 futbolcu, açıklamaların ardından yeni formalarıyla basın mensuplarına bu kez birlikte poz verdi. Dirar, fotoğraf çekimi sırasında yaptığı şakalarla Valbuena'ya zor anlar yaşattı.


KAYNAK: DHA

Bunlarda ilginizi çekebilir: