FENER'İN KAYIP KUPASINI DALGIÇLAR BULDU!

Sapanca Gölü Kırkpınar Parkurunda düzenlenen Türkiye Gençler Kürek Şampiyonası’nda şampiyon olan Fenerbahçeli genç kürekçilerin, seviçten atladıkları Sapanca Gölü’nde kaybettikleri kupa, Kırkpınar Spor Kulübü dalış kaptanı dalgıç Mahmut Pir tarafından bulunarak gölden çıkartıldı.

Magazin

FENER'İN KAYIP KUPASINI DALGIÇLAR BULDU! Kırkpınar Spor Kulubü Baskanı Fatih Fil ’Kupa Fenerbahçe için önemli. Metris Cezaevi’ne Aziz Bey’e göndereceğiz" dedi.

Fenerlilerin kupayı gölde bırakıp ayrılmasından sonra, Kırkpınarspor Kulübü Başkanı Fatih Fil, klübün dalış şube kaptanı Mahmut Pir’i arayarak kupanın gölde aranmasını ıstedi. Bunun üzerine dalgıç kıyafetleri ile göle giren Pir, Fenerbahçeli kürekçilerın kupayı kaybettikleri noktada arama yaptı. Yaklaşık 10 dakika süren arama sonrasında dalgıç Pir elinde kupa ile gölün yüzeyine çıktı.

’METRİS’E AZİZ BEY’E GÖNDERECEĞİZ’

Kupayı daha sonra kulüp başkanı Fatih Fil’e teslım etti. Fil burada DHA Muhabirine yaptığı açıklamada kupanın manevi değerinin olduğunu söyleyerek, "Bir yıllık emek bu. Manevi değeri büyük. Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım’ın bugünlerde morala ihtiyacı var. Külüp Müdürü Serkan Acat vasıtası ile bu kupanın AziziYıldırım’a Metris Cezaevi’nde teslim edilmesini sağlayacağız" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: