Fenomen şarkı 'Cennetten Çiçek' kliplendi!

Bilindiği gibi Zehra isimli Üniversite öğrencisi Cennetten Çiçek adlı şarkıyı Instagram ve Youtube'da okumuş şarkı çığ gibi büyüyüp on milyonlarca dinlenmiş ve fenomen haline gelmişti. Bunun üzerine harekete geçen firmalar Zehra’yı transfer için yarışa girmiş ve Zehra; Erol Köse ‘yi tercih etmişti. Hızla Serdar Şenyarar tarafından aranje edilen sözü müziği Enes Yıldırım / Koray Albayrak’a ait şarkı uzay hızı ile kliplendi.

Kültür-Sanat

Fenomen şarkı 'Cennetten Çiçek' kliplendi! Staylingi ünlü fenomen Yeliz Yasa tarafından yapılan ve Samet Porsuk tarafından çekilen klibin bir bölümü Trabzonspor'un Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ın malikanesinde çekildi. Bugüne dek kimseye evini açmayan M. Ali Yılmaz, "Zehra o kadar masum, temiz ve başarılı ki ona ve prodüktörü Erol Köse ‘ye destek olmak istedim. Umarım uğurlu gelir" dedi..


Bugün yayına giren klip tüm radyo ve televizyon ve dijital mecralarda yayında...


Zehra kimdir?

1998 doğumlu. Mersin’in Mut ilçesinde doğup büyümüş. 3 kız kardeşin en büyüğü bir de annesi var. 2014 yılında babasını trafik kazasında kaybetmiş ve müziğe sarılmış. Liseyi Karaman Güzel Sanatlar Lisesi'nde okuyup devamında Kırıkkale Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik bölümüne girmiş. Bu ay mezun oluyor.. Zehra, "Rüya gibi günler... Babam vefat edince ailece kenetlendik en büyük rüyam annemi mutlu etmek onur duymasını sağlamak umarım başarırım" dedi ..Erol Köse'nin prodüktör olduğu single DMC etiketi ile yayınlandı...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: