FerdiCarrefour

FerdiCarrefour "AKP'nin yüzde 50 oy aldığı netleşince, evde eniştemi dövdüm" diye tweet attı ve bir fenomene dönüştü!

Diğer Haberler

FerdiCarrefour Attığı espirili tweetleriyle bir anda Twitter fenomeni haline gelen FerdiCarrefour hesabı ilk açtığımda, bu kadar popüler olacağımı düşünmüştüm diyor ama şimdi 104,950 takipçisiyle bir Twitter fenomeni. FerdiCarrefour geldiği bu noktayı ise şu sözlerle anlatıyor:

"Twitter'da şöyle bir avantaj var; üç dakika önce Pinokyo'yla ilgili bir şey yazıp üç dakika sonra siyasi bir olayı yorumlayabilirsiniz. Kimse de size deli gözüyle bakmaz. Ama normal yaşamınızda, üç dakika içerisinde farklı konularda yorum yaparsanız, insanlar sizin deli olduğunuzu düşünebilir. O nedenle, sosyal hayatımda Twitter'daki gibi biri değilim; ciddi bir duruşum var.

Hesabını ilk açtığımda, bu kadar popüler olacağımı düşünmüştüm. Çünkü sözlüklerde yazdıklarım da, naçizane olarak popülerdi. Bu nedenle, burada da bir ilgi olacağını tahmin ediyordum ama tabii bu kadarını beklemiyordum.
Bu ilginin attığım bir tweet sayesinde olduğunu söyleyebilirim. 12 Haziran seçimlerinde, seçimleri AKP'nin kazandığı kesinleşmişti. Ben de "AKP'nin yüzde 50 oy aldığı netleşince, evde eniştemi dövdüm" diye bir tweet attım. O gece, takipçi sayım 2 bin 500'e ulaştı. O rüzgarı da doğru değerlendirince, bugünkü sayıya ulaştım.

Benden sık sık, astsubaylar ve atanamayan öğretmenlerle ilgili tweet atmam isteniyor. İnsanların anlayamadığı bir şey var; ben Milli Eğitim Bakanı ya da Genelkurmay Başkanı değilim ki... Ben sıradan bir insanım."

Twitter adı: @FerdiCarrefour
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: