FERGİE AYAKKABI DELİSİ ÇIKTI!

Ünlü şarkıcı Fergie, Los Angeles'taki evinin iki giyinme odasını People dergisine açtı. Yüzlerce çift ayakkabısı olan seksi yıldız: Özellikle Sneakers'lara bayılıyorum, kıyafetlerimi de atmıyorum..

Magazin

FERGİE AYAKKABI DELİSİ ÇIKTI! Şu sıralar rol aldığı 'Nine' filminin yeni versiyonuyla gündemde olan The Black Eyed Peas grubunun solisti Fergie, şık ve kendine özgü giyim tarzıyla dikkat çekiyor. Los Angeles'ın kuzeyinde bulunan evinin kapılarını People dergisine açan güzel yıldız, evinin iki odasını giyinme odası olarak düzenlemiş. Bir odasında günlük kıyafetlerinin ve ayakkabılarının yer aldığını belirten Fergie, diğer odada da haute couture elbiseler ve stilettoların olduğunu belirtiyor.

Eskilerimi kimseye vermem...
33 yaşındaki seksi şarkıcı, 'Bu iki odada bana yetmiyor. Hiçbir kıyafetimi atamıyorum veya kimseye veremiyorum. Bir zamanlar bu kıyafetlerin hiçbirini alacak durumda değildim. O günleri unutmadım. Gelecekte kızım bunları görüp benimle gurur duyacak' şeklinde konuşuyor. Özellikle ayakkabılara karşı bir zaafı olduğunu belirten Fergie, 'Dolabımda 100 çift sneakers var' diyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: