Ferhat Göçer, Açıkhava'da Sabahattin Ali’yi anacak!

Sevilen sanatçı Ferhat Göçer, Anadolu Aryaları konser serisi ve Bodrum konserleri sonrası 2 Ağustos Cuma geccesi Poll Production organizasyonu Yıldızlı Gecceler konserleri kapsamında Harbiye Açıkhava’da sevenleriyle buluşacak.

Kültür-Sanat

Ferhat Göçer, Açıkhava'da Sabahattin Ali’yi anacak! Göçer, Harbiye’deki 18. konserinde sahnesinde Sabahattin Ali’yi anacak, onunla özdeşleşmiş şarkıları dinleyicileriyle buluşturacak.

Konser öncesi Sabahattin Ali’nin kızı Filiz Ali’yle de bir araya gelen Göçer, uzun soluklu bir projenin ilk adımlarının atıldığını ve 02 Ağustos gecesi için de çok heyecanlı olduğunu belirterek büyük bir gururla hazırlıklarını sürdürdüğünü belirtti.


Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli yazarlardan biri olan, 1948 yılında henüz 41 yaşındayken aramızdan ayrılan Sabahattin Ali’nin ölümünün 71. yılında, bestelenmiş şiirleri Harbiye Açıkhava’da Ferhat Göçer tarafından seslendirilecek.

O şarkılarda bazılarıysa şunlar: Leylim Ley, Çocuklar Gibi, Ben Sana Vurgunum, Dağlar, Aldırma Gönül, Geçmiyor Günler, Melankoli, Bir Yürek Kaldı Avucumda ve daha niceleri.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: