Ferhat Göçer basın toplantısını iptal etti!

Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer'in canlı yayında babasına ettiği sitemin ardından Ferhat Göçer bugün (çarşamba) basın toplantısı yapacağını duyurmuştu. Ancak Ferhat Göçer basın toplantısını iptal etti.

Magazin

Ferhat Göçer basın toplantısını iptal etti! Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer, önceki gün Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına katılmış ve, "Bir baba kızını, 8,5 ay neden aramaz, ben ona ne yaptım?" sözleriyle babasına sitem etmişti. Kızının açıklamalarının ardından Ferhat Göçer bugün (çarşamba) basın toplantısı yapacağını duyurmuştu ancak şaşırtan bir gelişme yaşandı. Şarkıcı, bugün yapacağını duyurduğu basın toplantısını iptal edip yazılı bir açıklamada bulundu.

"Kızım Yağmur'un daha fazla zarar görmemesi adına bu konuyla ilgili ilk ve son kez bir açıklama yapıyorum" diyen Ferhat Göçer'in açıklaması ise şöyle:

"İki tane evladım var hiçbir zaman birini diğerinden ayrı tutmadım, ikisini de dünyadaki en değerli varlıklarım olarak çok sevdim ve seveceğim. Yağmur'un donanımlı, kendi ayakları üzerinde duran bir birey olması adına, gerek sağlığı, gerekse eğitimi için bugüne kadar maddi ve manevi hiç bir fedakârlıktan kaçınmadım, bundan sonra da kaçınmayacağım. Bir baba olarak iyi bir evlat yetiştirebilmek için gördüğüm yanlışları uyarmak, müdahale etmek ve her koşulda onun yanında olmak bu hayattaki en önemli varlık sebebim. Benim için her şeyden önce evlatlarım gelir. Bu konunun aile arasında halledilmesi gereken bir problem olması, magazine daha fazla yansımaması ve Yağmur'un daha fazla zarar görmemesi adına kızımla iletişime geçtim. Magazin dünyasından ricam kızımın içinden geçtiği zorlukların hassasiyetini göz önünde bulundurarak bugüne kadar göstermiş oldukları özeni devam ettirmeleridir. Bu zor süreçte gerek kendi adıma gerek kızım adına göstereceğiniz anlayış ve destek için şimdiden teşekkür ediyorum."

Kızından Ferhat Göçer'e veryansın!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: