FERHAT GÖÇER BOŞANDI!

KARŞILIKLI ATIŞMALARIYLA GÜNDEME GELEN FERHAT GÖÇER VE EŞİ AYLA GÖÇER'İN BOŞANMA DAVALARI SONUÇLANDI..

Magazin

FERHAT GÖÇER BOŞANDI! İkili gönderdikleri basın açıklamasında 'Karşılıklı sevgi ve saygı içerisinde başlattığımız ve 8 yıldan beri devam eden beraberliğimizi aynı şekilde karşılıklı olarak bitirme kararı aldık ve evliliğimizi sonlandırdık. Her zamanki gibi dost olarak kalacağız. Bu konuyla ilgili birlikte yapacağımız ilk ve son açıklama olduğunu kamuoyunun bilgilerine saygıyla sunarız.' dedi..

Ayla Göçer, eşini kızına bakmamakla ve nafaka vermeyi reddetmekle suçlamış ve bu yüzden iki taraf karşı karşıya gelmişti..

Eski eşiyle ilgili şok suçlamalarda bulunan Ayla Göçer, 'Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde çalışmayı haketmiyor. Onun yerine orada çalışması gereken binlerce insan var. Kazandığı parayı 1. Cerrahi'ye bıraktığı için Ferhat'ı orada koruyorlar.

Beni birkaç kez aldattı ve yakaladım. Evliliğimiz, hamileliğimin 8. ayında ihanetler yüzünden bitti. Ferhat benim "Eğitimli Nazire" olmamı istedi. Ama ben bunu kabul etmedim. Ferhat tek eşli yaşayamaz. Hiçbir kadına sadık kalamaz.'

"Türkiye'yi dize getirdim, herkes beni alkışlıyor, önümde eğiliyor. Bir tek seni dize getiremedim" demişti. Ben de ona "Boşuna uğraşma" dedim. Ferhat benimleyken tırtıldı. Sonra kelebek oldu, uçtu. Ama onu tırtıl halleriyle hatırladığım için önünde eğilmedim, eğilmem.

Hamile kalınca bebeği aldırmak istedim. 'Aldırırsan intihar ederim, o bebek doğacak' dedi. Yağmur'u en çok o istedi. Ferhat'ın bana en büyük hediyesi kızımdır. ' şeklinde açıklamalarıyla gündeme gelmişti..


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: