Ferhat Göçer, kızı Yağmur'la ilgili ilk kez konuştu!

Şarkıcı Ferhat Göçer, bir süredir tartışmalı olduğu kızı Yağmur hakkında ilk kez açıklama yaptı.

Magazin

Ferhat Göçer, kızı Yağmur'la ilgili ilk kez konuştu! Dün gecce Girne'deki bir otelde sahne alan Ferhat Göçer, kendisini dinlemeye gelenlerin kulaklarının pasını sildi. Eski ve yeni şarkılarından oluşan repertuvarıyla dinleyicilerine unutulmaz bir gecce yaşattı. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularına yanıtlayan Göçer, kızı Yağmur'un kendisine ettiği sitemler hakkında ilk kez konuştu. Şarkıcı, "Benim iki evladım var. Onlarla aramızda her zaman tartışmalar olabilir ancak küslük olmaz. Daha önce sosyal medya hesabımdan bir açıklama yapmıştım fakat size ek olarak şunu söyleyebilirim. Konser sonrası yani yarın kızımın yanına gideceğim ve sorunlarımızı baba-kız konuşup halledeceğiz. Ben kızımı çok seviyorum" açıklamasında bulundu.

NE OLMUŞTU?

Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer, Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programında babasına sitem etmişti. Yağmur Göçer, "Bir baba kızını, 8,5 ay neden aramaz, ben ona ne yaptım?" sözleriyle üzüntüsünü dile getirmişti. Ardından şarkıcı, konuyla ilgili basın toplantısı yapacağını dile getirmiş ancak sonradan iptal etmişti.

Ferhat Göçer basın toplantısını iptal etti!

Ferhat Göçer basın toplantısını iptal etti!Kızından Ferhat Göçer'e veryansın!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: