Ferhat Göçer şarkıcılığı bırakıyor mu?

Muhteşem sesi ve yorumlarıyla herkesi kendine hayran bırakan Ferhat Göçer, geçtiğimiz günlerde sevenleriyle bir araya geldi.

Magazin

Ferhat Göçer şarkıcılığı bırakıyor mu? Ferhat Göçer, geçtiğimiz günlerde sevenleriyle bir araya geldi ve samimi açıklamalarda bulundu. Yeni bir sinema filminin soundtrack parçasını hazırladığını söyleyen Göçer, aynı zamanda müziği kendisine sözlerini de Şakir Askan'a ait çok güzel bir şarkı oluşturduklarını dile getirdi. Sürpriz bir cover parça yapacağının da müjdesini sevenlerine duyurdu.

Öte yandan artık albüm yapmayı düşünmediğini söyleyen sanatçı, "Bundan sonra albüm yapmayı düşünmüyorum, eskiden adı müzik mağazası olan yerlerde artık cd ve kaset görmüyoruz. CD ve kaset gördüğümüz tek yer benzinciler. Onlara da satıyor musunuz diye sorduğumda artık satılmadığını söylüyorlar. Ben artık cd satış döneminin bittiğini düşünüyorum. CD satışının olmadığı bir çağda 11-12 tane şarkıyı aynı anda çıkartmak kendini kandırmak gibi bir şey. O yüzden tek şarkı çıkarın, güvendiğiniz şarkıyı çıkarın, balon şarkı çıkarmayın, şarkınıza sahip çıkın. Bana göre işin özeti bu. Dijital dünya bambaşka bir dünya. Buna hazırlıklı olmak lazım, iletişimin güçlü olması lazım." açıklamasında bulundu.

Ferhat Göçer düğün bastı, gelin kaçırdı!

Ferhat Göçer düğün bastı, gelin kaçırdı!Ferhat Göçer'e din adamlarından kötü haber!

Ferhat Göçer'e din adamlarından kötü haber!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: