Ferhat Göçer trafik kazası geçirdi! Sağlık durumu nasıl?

Ünlü şarkıcı Ferhat trafik kazası geçirdi. Peki, Ferhat Göçer'in sağlık durumu nasıl?

Magazin

Ferhat Göçer trafik kazası geçirdi! Sağlık durumu nasıl? Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, Ankara’ya giderken trafik kazası geçirdi.

Göçer'in aracında ciddi hasarlar oluştu. Ferhat Göçer, kazayı yara almadan atlattı. Ünlü şarkıcı, başka bir araçla Ankara'ya giderek akşam saatlerinde sahneye çıkıp sevenleriyle buluştu.

Ferhat Göçeri, düet yapacağı ismi arıyor!

Ferhat Göçeri, düet yapacağı ismi arıyor!Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, daha önce de iki kez trafik kazası geçirerek sevenlerini korkutmuştu. Göçer geçtiğimiz yılın Nisan ayında içinde bulunduğu otomobile arkadan gelen başka bir aracın çarpması sonucu kaza geçirmişti. İstanbul'da Vatan caddesinde yaşanan kazada aracın şoförü ve Ferhat Göçer yara almadan kurtulmuştu.

Ferhat Göçer 13'ün uğuruna inanıyor!

Ferhat Göçer 13'ün uğuruna inanıyor!Ferhat Göçer'in yaşadığı bir diğer kaza da 2008 yılında Muğla'nın Milas ilçesi yakınlarında yaşanmıştı. Şoförünün kullandığı otomobilin turist taşıyan midibüse çarpması sonucu meydana gelen kazada Göçer ile şoförü yaralanmış, hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcı dizindeki hafif yaralanma ile bu kazayı da atlatmıştı.

Göçer'in bugün yaşadığı trafik kazası ünlü şarkıcının üçüncü kazası oldu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: